Mestský plavecký klub Tvrdošín

Sme úplne nový plavecký klub zameraný na odstraňovanie plaveckej negramotnosti pre všetky vekové kategórie. Talenty postupne začleníme do športových súťaží.

22.04.2022 00:47
debata

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 52704734
Sídlo: Š.Furdeka 225, 028 01 Trstená
Bankové spojenie: SK85 0200 000­0 0042 1240 0­151
Adresa webovej stránky: http://mpktvrdosin.sk
Kontakt: mpktvrdosin@gmail.com
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Našou hlavnou aktivitou je zdravý fyzický a mentálny rozvoj žiakov a mládeže. Na začiatok chceme usporiadať okresné kolo plávania žiakov základných a stredných škôl. Taktiež v spolupráci s stredoslovenskou plaveckou organizáciou /SSO/ usporiadať preteky pre najmenšie deti registrované aj neregistrované. Postupne začleniť plavcov do súťaží na regionálnej aj celoslovenskej úrovni.

K zvyšovaniu športovej úrovne nám chýbajú pre štandardný tréningový proces veci ako: tréningové plavecké hodiny 2ks., obrátkové panely 10ks., znakové štartovacie lišty 5ks., tréningový komunikačný systém, PC+TV na rozbor techniky plávania, posilňovacie mechanické zariadenie, to sú všetky rádovo v stovkách eur. Plavecké pomôcky: plutvy, packy, pl. dosky, pl. šnorchle, pl. slíže, v počte desiatok kusov v cene od 10–20–30 eur/ks. V pláne máme cezhraničnú spoluprácu s družobnými mestami na výmenné športové pobyty na integráciu detí v rámci EÚ. V dlhšom časovom horizonte časť detí prejde na duatlon, triatlon, aquatlon, alebo iné vytrvalostné športy.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2021:

Prvýkrát žiadame o 2%, lebo sme nový klub.

Prečo dať daň práve nám:

Plávanie je jednou z najzdravších športových aktivít,rozvíja a posilňuje celé telo, srdcovocievny aparát, rozvoj muskulatúry, ohybnosť kľbov, správne držanie tela, koordináciu, mobilitu, otužovanie.

V Tvrdošíne je jediná plaváreň na hornej Orave so spádovou oblasťou pre dva okresy Tvrdošín a Námestovo s počtom obyvateľov 99 390. Venujeme sa výuke plávania detí od 5 rokov. Na Orave nie je až tak rozvinutá športová infraštruktúra pre celoročné športovanie kvôli dlhej zime, ale plávať sa dá celoročne. Pravidelné športovanie má veľké zdravotné benefity, vedie deti a mládež, k zdravému životnému štýlu, a športovaniu až do pokročilého veku.

V prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy