Máte záujem o dve percentá dane aj v roku 2023? Pomôžeme vám

Pätnásty raz ponúka Pravda projekt, umožňujúci prezentáciu všetkým subjektom, ktoré sa uchádzajú o dve percentá dane. Chce tak pomôcť obom stranám - organizáciám, nadáciám, združeniam dáva priestor na prezentáciu, čitateľom zase ponúka roztriedený zoznam a orientáciu v tom, komu a prečo pomôcť. A to všetko na jednom mieste.

30.01.2023 16:31
debata

Prezentácia subjektov, uchádzajúcich sa o dve (tri) percentá dane, bude na stránke Pravda.sk tradične bezplatná. A jednoduchá. Stačí korektne vyplniť priložený formulár a odoslať ho.

Napíšte v ňom všetko dôležité – aká ste organizácia, čomu sa venujete a prečo by sa daňovník mal rozhodnúť podporiť práve vás. Pravda bude priebežne aktualizovať stránku so zoznamom príjemcov dvoch percent z dane a ponúkne ju na výber svojim čitateľom – má ich už pravidelne vyše 2 milióny mesačne.

Ak na svoju vlastnú internetovú stránku pridáte logo Pravda s odklikom, tak práve vás spropagujeme výraznejšie. Náhľad stránky s odkazom na Pravdu pošlite na mailovú adresu dvepercenta@pravda.sk a do subjektu napíšte náhľad. Nezabudnite poslať aj vaše logo – v čo najväčšom rozlíšení, najlepšie vo formáte JPG. Objaví sa v článku o vás a tak aj graficky upútate viac, ako len názvom vašej organizácie.

Stalo sa, že formuláre vypĺňali aj organizácie, ktoré sa zo zákona o 2% dane uchádzať nemôžu. Rozhodujúcim je oficiálny zoznam uchádzačov, nachádzajúci sa na stránke notárskej komory. Informácie o subjekte, ktorý sa v zozname nenachádza, nezverejníme.

Neváhajte, píšte

Čakáme teda na vašu odozvu. Na stránkach Pravdy sa každý rok tradične prezentuje niekoľko stoviek subjektov. Čím skôr o sebe napíšete, tým skôr sa o vás môžu naši čitatelia dozvedieť. Informácie sa budeme snažiť zverejňovať čo najskôr po doručení vyplneného formuláru (v závislosti od ich množstva), garantujeme však, že sa budú zverejňovať presne v takom poradí, v akom prídu.

Pozor! Opätovne zaregistrovať sa musia aj tí, ktorí sa o 2% dane na stránkach Pravdy uchádzali aj v minulosti.

Všetky články na základe vašich formulárov budú na stránke Pravdy prístupné do 1. júla 2023, čo je posledný termín na poslanie tlačiva na daňový úrad.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy