Nadšení muzikanti, občianske združenie

Nadšení muzikanti, OZ šíri povedomie o slovenskom interpretačnom a skladateľskom umení, podporuje mladých hudobníkov, vytvára medzinárodné hudobné spojenia.

01.02.2023 23:25
debata
Nadšení muzikanti, občianske združenie

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 45809135
Sídlo: Heyrovského 4637/5, 841 03 Bratislava IV – Lamač
Bankové spojenie: SK27 0900 000­0 0051 7810 7­158
Adresa webovej stránky: https://www.michalmesjar.com/…muzikanti-oz
Kontakt: helenahedencova@hotmail.com
Oblasť pôsobenia: kultúra

Aktivity a projekty:

Tento rok v spolupráci s tímom hudobníkov vytvoríme zvukovú nahrávku súčasného nemeckého skladateľa Michaela Schütz – Pop crossover. Projekt je venovaný k 60. výročiu narodenia tohto skladateľa z Berlina. Na CD zaznejú najkrajšie pop kusy z jeho tvorby pre organ s sprievode s biciou aparatúru, klavír sólo, i spojenie flauty a klavír. Party bicej aparatúry sú improvizované a niektoré skladby na nosiči v tomto znení budú prezentované touto formou prvý raz.

Projektu sa zúčastnia:
Organ, klavír: Michal Mesjar
Klavír: Tomáš Rojček
Priečna flauta: Lucia Pinterová
Bicia suprava : Nikoleta Šurinová ( víťazka Česko – Slovensko má talent)

Projekt bude vydaný v Berlíne, Nemecko

Na čo šli 2 % z dane v roku 2022:

V roku 2022 sme poberateľom prvý raz

Prečo dať daň práve nám:

Občianske združenie Nadšení muzikanti, je vyvrcholením dlhodobého cieľavedomého snaženia sa priniesť nové a nepoznané organové skladby slovenskému publiku. Spolupracujúci interpreti prezentujú originálne nahrávky, ktoré popularizujú organovú hudbu pre širokú verejnosť. Víziou pokračovania je v spájaní sa s ďalšími interpretmi, pomáhať mladým študentom hudby prezentovať ich nadanie, začleniť sa medzi profesionálov. Veľa mladých začínajúcich umelcov končia svoju kariéru práve na tom, že nedostávajú šancu a príležitosti ukázať sa. Zároveň chceme dať priestor aj profesionálnym muzikantom a skladateľom ukázať svoje schopnosti a jedinečné interpretačné či skladateľské umenie doma i vo svete.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy