Trenčín inline o.z.

Sme nadšenci inline kolieskového korčuľovania a kolobežiek na nožný pohon. V týchto menšinových športoch usporadúvame jediné preteky v Trenčianskom kraji.

01.02.2023 23:36
debata
Trenčín inline o.z.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 51192101
Sídlo: Trenčín, Halalovka 2881/60
Bankové spojenie: SK44 0900 000­0 0051 8559 0­790
Adresa webovej stránky: http://trencininline.sk
Kontakt: trencininline@gmail.com
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Pripravujem 9. ročník korčuliarskych a pretekov Trenčín inline na športových kolobežkách. Propagujeme tieto menšinové a finančné nenáročné športy v našom meste a kraji. Získané finančné prostriedky chceme použiť na bezplatný prístup/štart na preteky deťom, žiakom a kadetom.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2022:

2% z dane v roku 2021 sme v 8. ročníku pretekoch Trenčín inline 2022 použili na umožnenie štartu v detských disciplínach bez nutnosti platiť štartovné, pričom sme pre deti sme zabezpečili zo získaných 2% účastnícke medaile a sladké medové odmeny.

Prečo dať daň práve nám:

Ako jediným sa nám darí v Trenčianskom kraji pripravovať každoročne preteky v športoch, ktoré síce majú menšiu pretekársku základňu, avšak vďaka usporadúvaným pretekom kontinuálne rastie. Okrem disciplín pre výkonnostných korčuliarov (Majstrovstvá Slovenska v inline maratóne) pripravujeme disciplíny pre všetky vekové kategórie. Najmladší účastníci mávajú cca 3 roky a najstarší mal 77. Ako každý usporiadateľ oceňujeme prostriedky z 2%, ktoré napomáhajú diverzifikovať finančné zdroje pretekov.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy