Vinohradnícky spolok Kozárovce

Sme združenie malých a hobby vinárov a nadšených vinohradníkov v obci Kozárovce fungujúce od roku 2010.

03.02.2023 22:18
debata

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42204321
Sídlo: č. 383, 935 22 Kozárovce
Bankové spojenie: SK6502000000002958130953
Adresa webovej stránky: https://vinko.sk/…ozarovce-942
Kontakt: vinari.kozarovce@gmail.com, 0902302701
Oblasť pôsobenia: živ. prostredie

Aktivity a projekty:

Našim hlavným cieľom je podpora a propagácia malých vinohradníkov a vinárov na miestnej úrovni, zjednotenie pestovateľov hrozna, výrobcov vína a majiteľov viníc, starostlivosť o odborný rast vinohradníkov a vinárov, spolupráca s vinohradníckymi spolkami ale najmä zachovanie vinohradníckej a vinárskej tradície pre ďalšie generácie a zachovanie viníc ako významného koloritu našej oblasti a krajiny.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2022:

V roku 2022 sme sa venovali, ako už aj v predchádzajúcich rokoch, odbornému vzdelávaniu našich vinárov a vinohradníkov, organizovali alebo sa zapojili do kultúrno-spoločenských akcií na území obce a taktiež sme pokračovali v starostlivosti a revitalizácii zanedbaných vinohradov, o celú oblasť viníc a verejných priestorov a objektov vo vinohradoch, ktoré slúžia nie len vinohradníkom, ale aj návštevníkom a turistom.

Prečo dať daň práve nám:

Zachovanie vinohradníckej tradície má zmysel nie len z historického hľadiska, ale aj z hľadiska ekologického a ekonomického dopadu vinohradníctva na krajinu. Aj naďalej plánujeme propagovať vinohradníctvo medzi mladšou generáciou a podporovať jej trávenie voľného času úzko späté s prírodou, vážiť si silu prírody a poctivú prácu vo vinohradoch. Taktiež budeme pokračovať v revitalizácii zanedbaných vinohradov a celej vinohradníckej oblasti, ale aj budovaniu infraštruktúry, ktorá bude slúžiť nie len vinohradníkom, ale najmä širokej verejnosti za účelom turistiky a oddychu v prírode a spoznávaniu krásnej tradície našich starých rodičov.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy