Športový klub Ferčekovce

Sme skupina dobrovoľníkov, ktorá organizuje pre komunitu nie len z nášho mesta športové, kultúrne, voľnočasové, environmentálne a verejnoprospešné podujatia.

08.02.2023 02:04
debata
Športový klub Ferčekovce

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42248507
Sídlo: Spišská ulica č. 3, 052 01 Spišská Nová Ves
Bankové spojenie: SK53 1100 000­0 0029 2491 6­501
Adresa webovej stránky: http://skfercekovce.sk
Kontakt: info@skfercekovce.sk; facebook.com/skfer­cekovce
Oblasť pôsobenia: deti

Aktivity a projekty:

Cyklistické preteky pre deti; Kotlíkový festival; Smeťozber; Detský blšáčik; Dvojdňový výlet pre rodiny; Mikuláš pre deti; Halloweensky pochod; Obnova prameňa; výsadba ovocných stromčekov; zveľaďovanie a údržba detského ihriska; Zážitkový chodník naboso; Lyžiarske preteky, Korčuľovanie; Karneval na snehu a ľade; Beh Ferčekovská desiatka;

Na čo šli 2 % z dane v roku 2022:

Všetky získané finančné prostriedky boli použité na organizovanie podujatí pre rodiny s deťmi.

Prečo dať daň práve nám:

Náš klub za 10 rokov od vzniku dokázal naštartovať komunitný život v mestskej časti Ferčekovce a naše podujatia sa stali vzorom pre vznik podobných združení aj v iných častiach mesta Spišská Nová Ves. Vďaka podpore zo strany mesta, sponzorov a našich členov každoročne organizujeme niekoľko podujatí, ktoré sa stali neodmysliteľnou súčasťou kalendára občanov nie len nášho mesta.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy