Lukostrelecký klub Turiec

Jediný lukostrelecký klub v regióne Turca, ktorý sa venuje terčovej, terénnej aj 3D lukostreľbe. Miesto si u nás nájdu súťažní aj rekreační lukostrelci.

16.02.2023 23:26
debata
Lukostrelecký klub Turiec

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 51130386
Sídlo: Hurbanova 3803/6, Martin
Bankové spojenie: SK77 8330 000­0 0028 0132 3­108
Adresa webovej stránky: http://lkturiec.sk
Kontakt: lkturiec@gmail.com
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Organizujeme pravidelné tréningy. Natrénované schopnosti si testujeme na súťažiach na najvyššej úrovni v SR – majstrovstvá a slovenský pohár. Naša členka získala dokonca medailu aj na medzinárodnej súťaži v 3D lukostreľbe. Rekreační strelci u nás zrelaxujú. Noví záujemcovia o lukostreľbu dostávajú možnosť si ju vyskúšať pod vedením skúsených inštruktorov. Snažíme sa popularizovať tento krásny tradičný šport čo najviac.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2022:

  • náklady na tréningové priestory
  • obnova vybavenia
  • náčinie pre nováčikov
  • podpora reprezentantov klubu

Prečo dať daň práve nám:

Lukostreľba je olympijský šport. Rozvíja telo aj ducha. Je nenásilný. Vhodný je pre všetky vekové kategórie aj pre ľudí so zdravotnými obmedzeniami. Hoci ju väčšina ľudí pozná, málokto má možnosť si ju vyskúšať. Možností sa jej venovať pravidelne je veľmi málo. Vďaka nám je dostupnejšia pre dva okresy Slovenska.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy