Mestské divadlo Považská Bystrica o.z.

Sme nezávislé divadelné zoskupenie umelcov, ktoré robí radosť deťom aj dospelým svojimi netradičnými divadelnými predstaveniami.

14.03.2023 23:04
debata
Mestské divadlo Považská Bystrica o.z.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 52894762
Sídlo: Nábrežná 1002/16, 01701 Považská Bystrica
Bankové spojenie: SK83 8330 000­0 0021 0176 0­649
Adresa webovej stránky: http://mdpb.sk
Kontakt: produkcia@mdpb.sk, tel: 0908753112
Oblasť pôsobenia: kultúra

Aktivity a projekty:

Naše aktivity sa zameriavajú na bábkové divadelné predstavenia pre deti, netradičné spracovanie slovenských bájí v spolupráci s kvalitnými slovenskými umelcami a experimentálne projekty v netradičnom divadelnom prostredí

Na čo šli 2 % z dane v roku 2022:

V roku 2022 sme zakúpili potrebnú svetelnú techniku, časť zvukovej aparatúry a pripravili sme novú premiéru slovenskej báje Prekliaty Karbunkul.

Prečo dať daň práve nám:

Naša práca je zameraná na edukáciu umením a vyberáme témy, ktoré deti a mládež vedú k hodnotám vo vzťahoch, v priateľsvách, k túžbe bádať a spoznávať pravdu a hodnoty v živote. Naše produkcie vovedú diváka do čara zozprávky, bájí, výtvarného a emocionálneho zážitku. Spolupracujeme s hudobníkmi a máme pripravenú širokú škálu nekomerčných programov pre všetky vekové kategórie. Sme na začiatku budovania kvalitného divadelného zoskupenia a v štvrtej divadelnej sezóne naďalej budujeme svoju divácku základňu po Slovensku. Finančné prostriedky použijeme na dokúpenie časti techniky, ktorá nám ešte chýba a plánujeme pripraviť edukačné interaktívne predstavenie pre deti a doplniť sériu bájí o ďalšiu slovenskú báj.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy