EMEDI productions

EMEDI productions je produkčná spoločnosť založená s cieľom združovať začínajúcich slovenských umelcov a tvorcov filmu pod jednotnou značkou.

04.04.2023 23:30
debata
EMEDI productions

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 31815651
Sídlo: Ľubická cesta 1268/33 Kežmarok 06001
Bankové spojenie: SK65 8330 000­0 0025 0194 4­367
Adresa webovej stránky: https://emedi.pro/
Kontakt: emedi.productions@gmail.com
Oblasť pôsobenia: kultúra

Aktivity a projekty:

Za svoje pôsobenie, pod EMEDI productions vznikli 3 krátkometrážne filmy: Bytosť (2020), Posledná (2021) a Dokonalosť sama (2023).

Náš debutový film s názvom Bytosť, krátkometrážna LGBT dráma (28 minút), do dnešného dňa získal viac ako štyridsať ocenení na festivaloch po celom svete. Momentálne sa vysiela na 13 svetových VOD platformách.

Posledná, krátkometrážna sci-fi dráma (23 minút), sa od začiatku svojej distribúcie v januári 2022 umiestnila na 22 unikátnych medzinárodných festivaloch a jej VOD distribúcia práve začína. Medzi festivaly patrí aj Worldfest Houston, prestížny filmový festival kvalifikujúci na Canadian Screen Awards, na ktorom Posledná získala cenu Gold Remi v kategórii Krátky Science Fiction film.

Náš tretí film, Dokonalosť sama, krátkometrážna dráma s prvkami psychologického thrilleru je momentálne v postprodukcii, s plánovanou premiérou v lete 2023. V hlavných úlohách sa predstavia Soňa Norisová a Marko Igonda.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2022:

Nežiadali sme.

Prečo dať daň práve nám:

Dávame priestor mladým nádejným umelcom tráviť ich voľný čas zmysluplne a pretaviť ich nápady z myšlienok do praxe. Vo svojich dielach sa zaoberáme témami, o ktorých sa v spoločnosti hovorí len málo a trápia nielen mladú generáciu.

V EMEDI productions veríme v slobodu prejavu, umelecké oslobodenie a progresívny prístup.

Spoločnosť EMEDI productions pre príjem 2% zastupuje OZ MEDLIB. NA prepise názvu OZ aktuálne pracujeme.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy