VIDEO: Kysucká diaľnica pretne a obíde Čadcu! Pozrite si najnovšie zábery

, 21.04.2019 06:00

Stavba D3 Čadca, Bukov - Svrčinovec je vedená po úpätí a okrajových častiach svahov. Ich sklon dosahuje miestami aj viac ako 25°. Na úseku sa realizujú práce na nosných konštrukciách estakád a ďalších mostných objektov. Pozrite si viac vo videu TV Pravda.

VIDEO: Ako zapadne diaľnica na Kysuciach do prírody a panorámy miestnych svahov? Bude obchvat Čadce hotový podľa plánu v decembri 2020? Pozrite si video TV Pravda s komentárom, v ktorom sa dozviete viac o stave aktuálnych prác na obchvate Čadce.

Stavba D3 Čadca, Bukov – Svrčinovec je vedená po úpätí a okrajových častiach svahov. Na začiatku úseku je trasa diaľnice vedená zastavaným územím mesta Čadca, vo svahoch miestnych častí Bukov, Mančovci, U Ševca, U Špindli. Od kilometra 39,200 prechádza trasa do alúvia rieky Čierňanky, pokračuje k vyvýšenine Čupeľ a následne stúpa do úpätí kopca Furmanec a do riedko osídleného územia v katastri Svrčinovca. Nový úsek bude napojený na existujúcu cestnú sieť a motoristi tak budú môcť využívať prepojenie troch štátov – Slovenskej republiky, Česka a Poľska. Aktuálne zábery a ďalšie informácie o stave prác sa môžete dozvedieť z videa TV Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výstavba diaľnic #obchvat Čadce #doprava #diaľnica D3
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
32,99
Sweet farebné pivónie

Sweet farebné pivónie

44,99
Flower box biela kocka "M" červené ruže

Flower box biela kocka "M" červené ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk