Bývať vo svojom môžete aj bez vlastných peňazí

- inzercia - Získať peniaze na bývanie je teraz obzvlášť výhodné. Svoj podiel na tom majú nízke úrokové sadzby a výhodné ceny nehnuteľností. Kto chce bývať vo vlastnom, nemal by váhať. Kúpiť dom či byt sa dá rýchlo a jednoducho aj bez vlastných peňazí. Teraz navyše s množstvom výhod, ktoré ponúkajú bratislavskí developeri.

28.06.2011 08:14
rezidencia Grunty
GRUNTY - dom v zeleni
debata

Byt na dobrej adrese za novú katalógovú cenu
Ak hľadáte kvalitný byt za dobrú cenu v Bratislave, nájdete ho v katalógu Rezidencie Grunty. Novostavba vyrástla v mestskej časti Karlova Ves nad bratislavským Líščím údolím a tvorí ju päť mestských víl a štyri bytové domy. Dispozičné riešenia bytov s nádhernými terasami, použité materiály a technológie zodpovedajú najnovším trendom bývania. Nadštandardné podmienky na bývanie umocňuje samotná výhodná lokalita na skok od centra ako aj vybudovaná mestská infraštruktúra. Spojením výnimočného rezidenčného projektu a financovania kúpy bytu na Starých Gruntoch prostredníctvom Slovenskej sporiteľne vznikla neopakovateľná príležitosť využiť množstvo ďalších výhod:

  • garážové státie k bytu za 1 euro,
  • preplatenie nákladov na zriadenie záložného práva,
  • úplné odpustenie poplatku za spracovanie úveru,
  • historicky najnižšia úroková sadzba už od 3,5 % ročne a
  • aktuálne nová katalógová cena vybraných bytov.

Bývanie aj bez vlastných úspor
Na financovanie takejto investície sú určené úvery na bývanie bez ručiteľov, zabezpečené nehnuteľnosťou, ktoré sa poskytujú aj vo výške celkovej hodnoty kupovanej nehnuteľnosti. Poskytujú sa s dlhou lehotou splatnosti a v porovnaní s iným úvermi majú najnižšie úrokové sadzby. Navyše mladí do veku 35 rokov, ktorí spĺňajú zákonom stanovené podmienky, ich môžu získať s úrokom zníženým o príspevok štátu aj banky, v ktorej úver čerpajú ako Hypotekárny úver pre mladých. V Slovenskej sporiteľni je možné splácať úvery tridsať rokov, preto mesačné úverové splátky môžu byť pomerne nízke, pričom požičané peniaze je možné predčasne splatiť aj bez poplatku.

Viac na http://www.slsp.sk a na http://www.grunty.sk/.

debata chyba