Last minute pre dobré bývanie

- inzercia - Získať peniaze na bývanie je teraz obzvlášť výhodné. Svoj podiel na tom majú zatiaľ pomerne nízke úrokové sadzby a výhodné ceny nehnuteľností. Kto chce bývať vo vlastnom, nemal by váhať. Kúpiť dom či byt sa dá rýchlo a jednoducho aj bez vlastných peňazí. Teraz navyše s množstvom výhod, ktoré ponúkajú bratislavskí developeri.

09.11.2011 08:28
rezidencia Grunty
Realitná spoločnosť SLSP
debata

Ak hľadáte kvalitný byt za dobrú cenu v Bratislave, nájdete ho v katalógu Rezidencie Grunty. Novostavba vyrástla v mestskej časti Karlova Ves nad bratislavským Líščím údolím a tvorí ju päť mestských víl a štyri bytové domy. Dispozičné riešenia bytov s nádhernými terasami, použité materiály a technológie zodpovedajú najnovším trendom bývania. Nadštandardné podmienky na bývanie umocňuje samotná výhodná lokalita na skok od centra ako aj vybudovaná mestská infraštruktúra.

Spojením výnimočného rezidenčného projektu a financovania kúpy bytu na Starých Gruntoch prostredníctvom Slovenskej sporiteľne vznikla neopakovateľná príležitosť využiť množstvo ďalších výhod:

  • preplatenie nákladov na zriadenie záložného práva,
  • úplné odpustenie poplatku za spracovanie úveru,
  • historicky najnižšiu úrokovú sadzbu 3,5 % ročne poskytovanú špeciálne pre tento projekt, alebo
  • limitovanú trhovú novinku Úver na bývanie s doživotne garantovanou splátkou,
  • aktuálne novú akciovú cenu vybraných bytov.

„V súčasnosti je o tieto byty zvýšený záujem,“ uviedla JUDr. Zdenka Polednáková, zástupkyňa developera Realitnej spoločnosti Slovenskej sporiteľne. „Ľudia hľadajú pekné byty, porovnávajú rôzne projekty, zvažujú ponuky, preferencie a tiež vhodné príležitosti na investovanie. Je to prirodzené. Teší nás, že napokon uprednostnia náš projekt, ktorý je nielen dostupný z hľadiska pomeru ceny a kvality, ale je aj výhodne situovaný, čo je v Bratislave nesporne veľká výhoda.“

Na financovanie takejto investície sú určené úvery na bývanie bez ručiteľov, zabezpečené nehnuteľnosťou, ktoré sa poskytujú aj vo výške celkovej hodnoty kupovanej nehnuteľnosti. Poskytujú sa s dlhou lehotou splatnosti a v porovnaní s iným úvermi majú najnižšie úrokové sadzby. Navyše mladí do veku 35 rokov, ktorí spĺňajú zákonom stanovené podmienky, ich môžu získať s úrokom zníženým o príspevok štátu aj banky, v ktorej úver čerpajú ako Hypotekárny úver pre mladých. V Slovenskej sporiteľni je možné splácať úvery tridsať rokov, preto mesačné úverové splátky môžu byť pomerne nízke, pričom požičané peniaze je možné predčasne splatiť aj bez poplatku.

debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy