Bývajte tak, ako ste vždy chceli

- inzercia - je dôležitým medzníkom v živote každého človeka. Nielen mladej rodiny, ktorá si zariaďuje svoje prvé spoločné bývanie, ale aj tých, ktorí túžia po zmene svojho staršieho bytu. Niekto má už vopred presnú predstavu o zariadení jeho interiéru, niekto sa potrebuje poradiť s bytovým architektom a iný sa nechá inšpirovať okamihom, keď ho uvidel prvýkrát.

25.09.2012 10:08
Grunty
debata

Podobne to bolo aj v prípade manželov Grétky a Romana, ktorí sa len nedávno nasťahovali do Rezidencie Grunty v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves. Všetky voľné byty, ktoré ešte ponúkajú mestské vilky, sú k dispozícii ako holobyty so zabudovanou elektroinštaláciou, vodoinštaláciou a kanalizáciou, vrátane vývodov pre  všetky bežné domáce elektrické spotrebiče. Holobyty sú cenovo výhodnejšie a navyše ponúkajú väčšie možnosti pri zariaďovaní. „Náš byt ma očaril hneď, ako som po prvýkrát otvorila jeho dvere. Aj keď bolo jasné, že kým splní všetky naše predstavy, vyžiada si to ešte kus práce,“ spomína Grétka na prvé stretnutie so svojím novým trojizbovým bytom. „Okamžite mi bolo jasné, ako krásne sa dá zariadiť tento príjemný, presvetlený priestor so vstupom na veľkú, presklenú terasu,“ dodáva. „Jemné farby na steny, kvalitná drevená podlaha, opatrne s nábytkom, kobercami i bytovými textíliami, aby si náš nádherný priestranný slnečný byt uchoval ľahkosť a otvorenosť, ktoré získal vďaka jedinečnému dispozičnému riešeniu.“ Vďaka tomu, že sa im na byt podarilo získať v Slovenskej sporiteľni dobrý úver, mohli si kúpiť niekoľko kvalitných kusov nábytku, ktoré šikovne doplnili starožitnými vecami zdedenými po Romanovej starej mame. Možnosť riadiť sa výlučne vlastným vkusom a predstavami si manželia užili najmä pri dokončovaní a zariaďovaní kúpeľne. Ich kúpeľňa pripomína malé wellness. Veľa svetla, prírodné materiály, jemný obklad, dekoračné kamene a živé kvety sú zárukou dokonalej harmónie.

Zmena bývania prináša do života novú, pozitívnu energiu, elán a radosť zo spoločného zariaďovania. Nie je náhodou, že presťahovaním sa do nového bytu, získame aj nové možnosti. Tie ponúka aj Rezidencia Grunty v podobe priestorov na podnikanie, či prácu napr. menšej agentúry, alebo súkromnej ambulancie. V prípade Romana sa život zmenil od základu. Nielenže má nový 4-izbový byt, ale svoju firmu presídlil len pár metrov od neho priamo do obchodných priestorov na Gruntoch. „Takto mám svoj súkromný aj pracovný život dokonale pod kontrolou“, s úsmevom konštatuje Roman.

Viac na www.grunty.sk, alebo www.slsp.sk/uver-na-byvanie

debata chyba