Na Easy nemusíš dobíjať kredit celý rok

- inzercia - Nechce sa ti dobíjať kredit každú chvíľu? Chceš, aby ti kredit vydržal čo najdlhšie? S kartami Easy Time a Easy Free si vystačíš až 12 mesiacov od posledného dobitia a užívaš si lacné hovory, SMS aj internet zadarmo!

04.02.2013 07:00
debata
Foto: Slovak Telekom
easy2

S kartami Easy Time a Easy Free je tvoj kredit aktívny od dobitia až 12 mesiacov. Zákazníci Telekomu sa nemusia dobíjať tak často ako na iných kartách, dobitý kredit môžeš aktívne využívať o 6 mesiacov dlhšie ako u konkurencie. Ani ty nechceš dobíjať každú chvíľu? Stačí, ak si dobiješ kartu aspoň o 7 €, a si celý rok v pohode!

Nedobíjaj, keď nemusíš

Na ktorej karte máš aktívny kredit najdlhšie od prvého dobitia? Predsa na Easy Time a Easy Free! Pri O2 Fér, FunFóne, Prima karte či Tesco Mobile je kredit aktívny v rozmedzí od 1 do 6 mesiacov po dobití. S Easy Time a Easy Free platí kredit až 12 mesiacov bez nutnosti dobíjania. Easy si stačí dobiť jedenkrát ročne a náhody so skončením platnosti karty alebo kreditu ťa nezaskočia.

Foto: Slovak Telekom
easy1

Zaujímavý bonus

Pri Easy sa oplatí dobiť si kredit aj vyššou sumou: získavaš totiž bonus navyše! Dostaneš ho už pri dobití aspoň o 10 eur. Napríklad pri 16 eurách sa ti kredit zvýši až na 16,75 €. Pri sume 50 € ti bude prirátaný bonus až 7,50 €. Dobitím sa ti navyše platnosť kreditu automaticky predĺži o ďalších 12 mesiacov. Tieto výhody získaš dobitím Easy karty viacerými spôsobmi: cez bankomat, internet banking alebo dobíjaním z paušálu.

Foto: Slovak Telekom
easy3

Easy karty ti ponúkajú aj kopu ďalších výhod: volania od 9 centov, SMS za 6 centov alebo aj internet v mobile zadarmo po každom dobití karty. A ak chceš k novej Easy aj telefón, Telekom ti ho preplatí ako extra kredit.

Viac na www.telekom.sk

debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy