Kandidátka strany SKOK | |||||
---|---|---|---|---|---|
Por. č. | Meno | Titul (pred menom) | Titul (za menom) | Zamestnanie | Trvalý pobyt |
1. | Juraj Miškov | PhDr. | poslanec Národnej rady SR | Bratislava | |
2. | Katarína Augustinič | Ing. | komunálna poslankyňa | Bratislava | |
3. | Daniel Krajcer | Mgr. | poslanec Národnej rady SR | Bratislava | |
4. | Jozef Kollár | Ing. | PhD. | poslanec Národnej rady SR | Viničné |
5. | Monika Dimitriadu | Mgr. | pedagogička | Lietavská Lúčka | |
6. | Martin Chren | Ing. | ekonóm, poslanec Národnej rady SR | Bratislava | |
7. | Ján Šubák | Ing. | analytik | Michalovce | |
8. | Daniela Štieberová | Mgr. | MBA | prezidentka volejbalového klubu | Prešov |
9. | Ľubomír Parízek | RNDr. | pedagóg | Senica | |
10. | Pavol Balžanka | Mgr. | psychológ | Banská Štiavnica | |
11. | Rastislav Antala | Ing. | MBA | športový manažér | Bratislava |
12. | Ján Gajdoš | Ing. | projektový manažér | Košice | |
13. | Karol Achimský | prof. RNDr. Ing. | Csc. | vysokoškolský profesor | Žilina |
14. | Stanislav Michalík | Ing. | prezident basketbalového klubu | Nitra | |
15. | Roman Remo | Ing. | živnostník | Trenčín | |
16. | Ivan Pavlov | doc. PaedDr. | PhD. | učiteľ | Prešov |
17. | Ferndinand Vítek | Mgr. | riaditeľ zariadenia sociálnych služieb | Nitra | |
18. | Daniel Hudec | riaditeľ spoločnosti | Bratislava | ||
19. | Ľubica Navrátilová | prom. mat. | dôchodkyňa | Bratislava | |
20. | Peter Bodoki | prednosta mestského úradu | Komárno | ||
21. | Marek Nikel | Ing. | riaditeľ siete škôl | Bacúch | |
22. | Zoltán Rózsa | doc. PhDr. | PhD. | vysokoškolský učiteľ | Trenčín |
23. | Martina Fondrková | Mgr. | komunálna poslankyňa | Bratislava | |
24. | Jozef Móder | dôchodca | Košice | ||
25. | Peter Klein | MUDr. | MBA | lekár | Prešov |
26. | Ladislav Malík | Ing. | živnostník | Veľký Krtíš | |
27. | Štefan Molnár | Ing. | ekológ | Modrany | |
28. | Branislav Švec | PaedDr. | riaditeľ jazykovej školy | Poprad | |
29. | Peter Mareček | Bc. | manažér | Senica | |
30. | Romana Jakabová | Bc. | realitná maklérka | Valaliky | |
31. | Peter Illý | Ing. Mgr. | ekonóm, právnik | Bratislava | |
32. | Milan Benka | Ing. | daňový poradca, súdny znalec | Bardejov | |
33. | Roman Trnka | strojár | Skalica | ||
34. | Zdenka Račayová | RNDr. | farmaceutická zástupkyňa | Košťany nad Turcom | |
35. | Alica Dragulová | PaedDr. | PhD. | učiteľka | Prešov |
36. | Oto Koppan | JUDr. | notár | Cabaj-Čápor | |
37. | Rastislav Konečný | Bc. | hokejista | Považská Bystrica | |
38. | Mikuláš Pál | Mgr. | živnostník | Banská Štiavnica | |
39. | Michal Markotán | Mgr. | advokát | Lučenec | |
40. | Viera Žáčková | Ing. | živnostníčka | Dubnica nad Váhom | |
41. | Pavel Bednárik | konateľ spoločnosti | Poľný Kesov | ||
42. | Vilibald Žižak | Ing. | konateľ spoločnosti | Košice | |
43. | Martin Rusnák | štátny zamestnanec | Ružomberok | ||
44. | Michal Bartošovič | Ing. Mgr. | učiteľ | Trnava | |
45. | Samuel Horniak | študent vysokej školy | Bratislava | ||
46. | Daniel Jóna | Ing. | ekonóm | Bratislava | |
47. | Ján Kučera | Mgr. | prevádzkový montér plynovodov | Trebišov | |
48. | Leonard Lendvorský | Mgr. | živnostník | Krupina | |
49. | Martin Bugár | Ing. | konateľ spoločnosti | Prievidza | |
50. | Marek Imre | Ing. | riaditeľ hotela | Levice | |
51. | Boris Schubert | PhDr. | manažér | Žilina | |
52. | Vladimír Vlk | živnostník | Skalica | ||
53. | Ladislav Babuščák | Mgr. | sociálny pracovník | Veľký Šariš | |
54. | Vladimír Kabaňa | Mgr. | manažér | Bernolákovo | |
55. | Mário Khandl | Mgr. | obchodný manažér | Bratislava | |
56. | Igor Hlaď | vodič | Bardejov | ||
57. | Viera Jašková | Mgr. | konateľka spoločnosti | Bratislava | |
58. | Peter Holec | živnostník | Žilina | ||
59. | Peter Kraus | Mgr. | dôchodca | Nitra | |
60. | Tomáš Morávek | Ing. | obchodný manažér | Bánovce nad Bebravou | |
61. | Norbert Dikacz | marketingový pracovník | Banská Bystrica | ||
62. | Peter Jonec | JUDr. | živnostník | Košice | |
63. | Eva Gašparová | Mgr. | projektová manažérka | Stará Kremnička | |
64. | Juraj Jurkovič | podnikateľ | Malacky | ||
65. | Jozef Balog | robotník | Prešov | ||
66. | Júlia Virágová | študentka vysokej školy | Trnava | ||
67. | Peter Kováčik | Ing. | prevádzkový manažér | Rakša | |
68. | Mária Jakubcová | Mgr. | učiteľka materskej školy | Dubnica nad Váhom | |
69. | Zoltán Molnár | Ing. | dôchodca | Štitáre | |
70. | Ján Gajdoš | JUDr. | právnik | Košice | |
71. | Ingrid Tribulová | JUDr. | nezamestnaná | Ruskov | |
72. | Adriana Valentová | Mgr. | administratívna a marketingová pracovníčka | Lutila | |
73. | Ján Štulajter | obchodný manažér | Soblahov | ||
74. | Miroslav Hasznos | Ing. | konateľ spoločnosti | Želiezovce | |
75. | Pavol Kondrla | strojár | Dojč | ||
76. | Bohuslav Švanda | dôchodca | Juskova Voľa | ||
77. | Rastislav Kunst | Mgr. | riaditeľ školy | Bratislava | |
78. | Erich Korec | manažér | Senica | ||
79. | Miroslav Horniak | konateľ spoločnosti | Nitra | ||
80. | Eva Francová | Ing. | konzultantka | Košice | |
81. | Peter Šiška | Ing. | lesný inžinier | Veľký Krtíš | |
82. | Jaroslav Melicher | Ing. | technik | Ladce | |
83. | Natália Konopová | operátorka | Cerová | ||
84. | Tomáš Lukačovský | Bc. | študent medzinárodných vzťahov | Stará Ľubovňa | |
85. | Sven Šovčík | Mgr. | projektový manažér | Bratislava | |
86. | Roman Piala | študent vysokej školy | Žilina | ||
87. | Denisa Demko | Mgr. | finančná manažérka | Martin | |
88. | Martin Miškov | súkromný podnikateľ | Bratislava | ||
89. | Ladislav Dugas | Ing. | manažér | Prešov | |
90. | Monika Pláňavská | operátorka | Senica | ||
91. | Patrik Daniš | súkromný podnikateľ | Nová Dubnica | ||
92. | Peter Golian | občiansky aktivista | Krupina | ||
93. | Radka Tóth | Mgr. | ekonómka | Košice | |
94. | Veronika Abrmanová | Mgr. | ekonómka | Dolný Ohaj | |
95. | Ľubomír Jastráb | vedúci tímu | Sobotište | ||
96. | Jakub Leginus | Ing. | konateľ spoločnosti | Habovka | |
97. | Lucia Mlynarčíková | Mgr. et Mgr. | živnostníčka | Lučenec | |
98. | Milan Belko | Bc. | študent | Hriňová | |
99. | Pavol Bielik | Ing. | softvérový inžinier | Trenčín | |
100. | Ľudovít Jurčík | Ing. | konateľ spoločnosti | Svätý Jur | |
101. | Rudolf Žitňan | Ing. | manažér | Košice | |
102. | Blanka Zanvitová | živnostníčka | Veľký Lapáš | ||
103. | Alena Špačková | Mgr. | špeciálna pedagogička | Nitra | |
104. | Martin Šuhajda | Ing. | projektový manažér | Košice | |
105. | Štefan Oravec | Mgr. | živnostník | Lučenec | |
106. | Tomáš Šiko | živnostník | Nová Dubnica | ||
107. | Juraj Rýdzi | Ing. | projektový manažér | Bernolákovo | |
108. | Marianna Zuzčáková | Ing. | PhD. | štátna zamestnankyňa | Krásno nad Kysucou |
109. | Petra Hupianová | operátorka | Radošovce | ||
110. | Ľuboš Pohánka | riaditeľ | Levice | ||
111. | Jakub Ilavský | Mgr. | technický riaditeľ | Trenčín | |
112. | Milan Bučko | konateľ spoločnosti | Michalovce | ||
113. | Anton Remiš | dôchodca | Bratislava | ||
114. | Katarína Hranicová | Ing. | nezamestnaná | Kotešová | |
115. | Peter Hradský | manažér | Senica | ||
116. | Katarína Dubovská | Bc. | študentka vysokej školy | Trnava | |
117. | Mária Vrábliková Janičíková | Mgr.art. | herečka | Terchová | |
118. | Ján Rozbora | dôchodca | Malacky | ||
119. | Róbert Mikuláš | živnostník | Trebišov | ||
120. | František Jiránek | konateľ spoločnosti | Nitra | ||
121. | Ľuboš Vičík | robotník | Handlová | ||
122. | Dominik Hulka | strojár | Skalica | ||
123. | Katarína Tomaščíková | Ing. | ekonómka | Žilina | |
124. | Michal Wenzl | technik | Bratislava | ||
125. | Gabriel Farkas | živnostník | Košice | ||
126. | Ivana Stancelová | JUDr. | konateľka spoločnosti | Galanta | |
127. | Ľuboš Chmela | vedúci výroby | Komárno | ||
128. | Štefan Dorčák | prevádzkový montér plynovodov | Trebišov | ||
129. | Miriama Petríková | študentka politológie | Bratislava | ||
130. | Alena Poláková | Mgr. | učiteľka | Čadca | |
131. | Dušan Štrbáň | strojár | Holíč | ||
132. | Júlia Kostolná | Ing. | živnostníčka | Košice | |
133. | Róbert Ondriaš | Mgr. | projektový konzultant | Bratislava | |
134. | Ján Bašnár | strojár | Skalica | ||
135. | Ľubomír Šimášek | Mgr. | manažér | Bratislava | |
136. | Igor Chachaľák | Ing. | letecký inžinier | Bratislava | |
137. | Michal Muránsky | administratívny pracovník | Bratislava | ||
138. | Miroslav Studenič | Ing. | ekonóm | Bratislava | |
139. | Tomáš Benkovič | Mgr. | manažér | Most pri Bratislave | |
140. | Filip Libuša | asistent predaja | Malacky | ||
141. | František Vlček | manažér prevázky | Bratislava | ||
142. | Emil Hurta | vedúci prevádzky | Bratislava | ||
143. | Radovan Čechovič | technický pracovník | Bratislava | ||
144. | Matej Vlček | Mgr. | obchodno-technický zástupca | Bratislava | |
145. | Ivan Cifranič | prevádzkový montér plynovodov | Trebišov | ||
146. | Radovan Mačuga | Ing. Mgr. | manažér | Košice | |
147. | Vladimír Palenčár | referent | Valaliky | ||
148. | Jozef Spodniak | Ing. | konateľ spoločnosti | Košice | |
149. | Dominika Kiral Vargová | špeditérka | Košice | ||
150. | Marian Hurík | Mgr. | konateľ spoločnosti | Bitarová |
Voľby 2016: Kandidátka strany SKOK
Pozrite si zoznam 150 kandidátov strany SKOK v parlamentných voľbách 2016 (5. marca). Lídrom kandidátky je predseda strany Juraj Miškov.
© Autorské práva vyhradené