Voľby 2016: Kandidátka strany SMER-SD

29.12.2015 00:08

Pozrite si zoznam 150 kandidátov strany SMER-SD v parlamentných voľbách 2016 (5. marca). Lídrom kandidátky je predseda strany Robert Fico.

Kandidátka strany SMER-SD
Por. č. Meno Titul (pred menom) Titul (za menom) Zamestnanie Trvalý pobyt
1. Robert Fico doc. JUDr. CSc. predseda vlády SR Bratislava
2. Robert Kaliňák JUDr.   podpredseda vlády a minister Bratislava
3. Peter Pellegrini Ing.   predseda NR SR Banská Bystrica
4. Peter Kažimír Ing.   podpredseda vlády a minister Bratislava
5. Marek Maďarič Mgr.   minister Ivanka pri Dunaji
6. Peter Žiga Ing. PhD. minister Košice
7. Miroslav Lajčák JUDr.   podpredseda vlády a minister Bratislava
8. Richard Raši MUDr. PhD. MPH poslanec NR SR, primátor Košice
9. Ján Počiatek Ing.   minister Bratislava
10. Ján Richter JUDr.   minister Nitra
11. Juraj Blanár Ing.   poslanec NR SR, predseda ŽSK Žilina
12. Martin Glváč JUDr.   minister Bratislava
13. Jaroslav Baška Ing.   poslanec NR SR Dohňany
14. Jana Laššáková JUDr.   podpredsedníčka NR SR Vlkanová
15. Ľubomír Vážny Ing.   podpredseda vlády SR Banská Bystrica
16. Ľubomír Jahnátek prof. Ing. CSc. minister Nitrianske Hrnčiarovce
17. Peter Chudík MUDr.   predseda Prešovského samosprávneho kraja Záborské
18. Tibor Glenda Ing.   poslanec NR SR Alekšince
19. Stanislav Kubánek Ing.   poslanec NR SR Prešov
20. Vladimír Faič RSDr.   poslanec NR SR Prašice
21. Dušan Čaplovič doc. PhDr. DrSc. poslanec NR SR Bratislava
22. Ján Podmanický JUDr. PhDr. PhD. poslanec NR SR, starosta Stará Bystrica
23. Viktor Stromček Ing.   štátny tajomník Bratislava
24. Róbert Madej JUDr. PhD. poslanec NR SR Bratislava
25. Erik Tomáš Mgr.   riaditeľ Bratislava
26. Miroslav Číž JUDr.   podpredseda NR SR Štiavnické Bane
27. Igor Federič Ing.   vedúci úradu vlády Bratislava
28. Igor Choma Ing.   poslanec NR SR, primátor Žilina
29. Denisa Saková Ing. PhD. vedúca služobného úradu Bratislava
30. Dušan Galis Mgr.   poslanec NR SR Bratislava
31. Marián Saloň Ing.   štátny tajomník Stará Ľubovňa
32. Pavol Pavlis Ing.   poslanec NR SR Pezinok
33. Ladislav Kamenický Ing.   poslanec NR SR Bratislava
34. Dušan Muňko Ing.   poslanec NR SR Bratislava
35. Maroš Kondrót Ing.   poslanec NR SR Bratislava
36. Dušan Jarjabek doc. Mgr. Art.   poslanec NR SR Bratislava
37. Jozef Valocký MUDr.   poslanec NR SR Galanta
38. Ľuboš Blaha PhDr. PhD. poslanec NR SR Bratislava
39. Ľubomír Petrák Ing. CSc. poslanec NR SR, starosta Hurbanova Ves
40. Róbert Puci Ing.   poslanec NR SR Trebišov
41. Ľubomír Želiezka     poslanec NR SR Bánovce nad Bebravou
42. Vladimír Matejička Mgr.   poslanec NR SR Komárno
43. Ján Senko PhDr.   poslanec NR SR Očová
44. Jana Vaľová PhDr.   poslankyňa NR SR, primátorka Humenné
45. Dušan Bublavý Mgr.   poslanec NR SR Častkovce
46. Monika Jankovská JUDr.   štátna tajomníčka Trenčín
47. Vojtech Ferencz Ing.   štátny tajomník Bohdanovce
48. Branislav Ondruš Mgr.   štátny tajomník Bratislava
49. Jozef Burian Ing.   štátny tajomník Košice
50. Jozef Buček Mgr.   štátny tajomník Košice
51. Emil Ďurovčík Ing.   podpredseda Košického samosprávneho kraja Sliepkovce
52. Pavol Goga PaedDr.   poslanec NR SR Topoľčany
53. Ján Kvorka     manažér Blatnica
54. Mária Janíková PhDr.   poslankyňa NR SR Partizánske
55. Peter Šuca PaedDr.   poslanec NR SR Nová Lesná
56. Boris Susko JUDr. PhD. poslanec NR SR Ivanka pri Dunaji
57. Rastislav Chovanec Ing. PhD. štátny tajomník Bratislava
58. Michal Bagačka Mgr.   poslanec NR SR, primátor Hnúšťa
59. Augustín Hambálek Ing.   poslanec NR SR Trnava
60. Peter Náhlik PhDr.   poslanec NR SR Trnava
61. Oľga Nachtmannová Mgr. PhD. poslankyňa NR SR Bratislava
62. Marián Kéry Mgr.   poslanec NR SR Červený Hrádok
63. Mikuláš Krajkovič Mgr.   poslanec NR SR Vápeník
64. Milan Panáček Ing.   poslanec NR SR Dohňany
65. Vladimír Baláž MUDr. PhD. poslanec NR SR Banská Bystrica
66. Jozef Ježík MUDr.   poslanec NR SR Zvolen
67. Martin Nemky Ing. MBA zástupca primátora Nitra
68. Milan Mojš Ing.   poslanec NR SR Likavka
69. Ladislav Andreánsky MUDr.   poslanec NR SR Liptovský Hrádok
70. Darina Gabániová MUDr. PhD. poslankyňa NR SR Čataj
71. Ľuboš Martinák Ing.   poslanec NR SR Medzilaborce
72. Viliam Jasaň RSDr.   poslanec NR SR Bratislava
73. Ivan Varga Ing.   poslanec NR SR Hlohovec
74. Marek Mitterpák Ing.   vedúci odboru Košického samosprávneho kraja Košice
75. Peter Fitz Mgr.   poslanec NR SR Šenkvice
76. Štefan Gašparovič     poslanec NR SR Slovenský Grob
77. Marián Záhumenský Ing.   poslanec NR SR Dvory nad Žitavou
78. Jaroslav Demian Ing.   poslanec NR SR Brezno
79. Bibiána Riapošová Mgr.   poslankyňa NR SR Bratislava
80. Lea Grečková Mgr.   poslankyňa NR SR Spišská Nová Ves
81. Juraj Gedra Mgr.   právnik Kežmarok
82. Andrej Kolesík Mgr.   poslanec NR SR Bratislava
83. Peter Kalivoda Mgr.   ekonomický riaditeľ Plavecký Štvrtok
84. Emília Müllerová MUDr.   poslankyňa NR SR Kremnica
85. Milan Géci Mgr.   poslanec NR SR Košice
86. Viera Kučerová JUDr.   poslankyňa NR SR Holíč
87. Eva Hufková PhDr.   poslankyňa NR SR Horná Štubňa
88. Peter Marušinec Ing.   primátor Nová Dubnica
89. Magda Košútová Ing.   poslankyňa NR SR Trenčín
90. Viliam Holeva Ing.   poslanec NR SR Bardejov
91. Tibor Lebocký Ing.   poslanec NR SR Budča
92. Milan Halúz Mgr.   poslanec NR SR Levice
93. Vladislav Petráš Ing.   poslanec NR SR Turá Lúka
94. Slavomír Drozd Ing.   dizajnér Bratislava
95. Rastislav Čepák Bc.   poslanec NR SR, starosta Košecké Podhradie
96. Marián Kovačócy Ing.   poslanec NR SR Trnava
97. František Petro Ing.   poslanec NR SR Ploské
98. Otto Brixi JUDr. Ing.   poslanec NR SR Košice
99. Miroslav Čellár Mgr.   poradca podpredsedu NR SR Banská Bystrica
100. Antonín Cicoň Ing.   lesný inžinier Smolník
101. Ján Babič Ing.   poslanec NR SR Rožňava
102. Michal Lukša Mgr.   poslanec NR SR Snina
103. Jozef Andrejčák Mgr.   starosta Košice
104. Viera Šedivcová Mgr.   poslankyňa NR SR Žarnovica
105. Štefan Hreha Ing.   poslanec NR SR Vranov nad Topľou
106. Ján Zvonár prof. MUDr. CSc. lekár Bratislava
107. Viera Mazúrová Ing.   poslankyňa NR SR Oravská Lesná
108. Peter Gaži Ing.   poslanec NR SR Spišská Belá
109. Svetlana Pavlovičová Ing.   poslankyňa NR SR Prešov
110. Radko Gavliak Ing.   riaditeľ Prievidza
111. Vladimír Macášek Ing.   prednosta okresného úradu Kysucké Nové Mesto
112. Peter Obrimčák MUDr.   lekár Stropkov
113. Ján Račák Mgr.   riaditeľ Brezno
114. Tomáš Alscher Ing.   ekonomický námestník Bratislava
115. František Mrázik Ing.   živnostník Žihárec
116. Igor Nicák RNDr.   prednosta okresného úradu Piešťany
117. Iveta Hanulíková Ing.   ekonómka Bratislava
118. Ján Hrubý Mgr.   zástupca generálneho riaditeľa Trnava
119. Juraj Gerlici Mgr.   riaditeľ Úradu TSK Trenčín
120. Ľubomír Bláha PaedDr.   prednosta okresného úradu Dolný Kubín
121. Vladimír Jánošík Ing.   primátor Lipany
122. Branislav Hámorník Ing.   prednosta okresného úradu Lučenec
123. Helena Bohátová Ing. PhD. prednostka okresného úradu Nové Zámky
124. Tomáš Kučera     asistent poslanca NR SR Trnava
125. Katarína Jankacká Ing. PhD. riaditeľka ÚPSVaR Považská Bystrica
126. Marián Múdry     podnikateľ Bytča
127. Peter Sokol Ing.   prednosta okresného úradu Stará Ľubovňa
128. Andrea Žiaková Ing.   prednostka okresného úradu Žiar nad Hronom
129. Martin Lidaj Ing.   zástupca primátora Senica-Sotina
130. Ľubomír Haško     živnostník Veľký Krtíš
131. Kvetoslava Hejbalová PhDr.   viceprimátorka Nové Mesto nad Váhom
132. Dušan Petrík Ing.   manažér – energetik Žilina
133. Ľubomír Komara Bc.   verejná služba Levoča
134. Július Laššan Ing.   starosta Mokrá Lúka
135. Zita Koprdová Mgr.   prednostka okresného úradu Hosťovce
136. Milan Berec Ing.   starosta Trenčianska Teplá
137. Matúš Šutaj – Eštok Mgr.   riaditeľ Budkovce
138. Ladislav Bódi Ing.   zástupca primátora Detva
139. Marián Siekela RNDr.   riaditeľ Krupina
140. Marek Illéš Ing.   prednosta okresného úradu Nitra
141. Jozef Žilík Ing.   riaditeľ – manažér Poltár
142. Silvia Púčiková Ing.   učiteľka Trstená
143. Martina Gašparová Mgr.   asistentka poslanca NR SR Levice
144. Janka Krahulíková Mgr.   riaditeľka ÚPSVaR Topoľčany
145. Marta Gubrická PaedDr.   prednostka okresného úradu Trnava
146. Jana Malinková Ing.   poradkyňa predsedu NR SR Topoľčany
147. Alexander Daško Mgr.   riaditeľ Banská Bystrica
148. Ján Elzer     starosta Kamenica nad Hronom
149. Júlia Gálová Mgr.   prednostka okresného úradu Galanta
150. Martin Lukačovič JUDr.   právnik Prievidza

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Smer #voľby 2016 #kandidátka 2016
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku