Čaputová a Šefčovič zatiaľ favoriti, ale antisystém číha za rohom, tvrdí komentátor Pravdy

, 10.03.2019 07:00

Týždeň pred prvým kolom voľby hlavy štátu poznačilo napätie medzi premiérom a prezidentom. Podľa komentátora denníka Pravda Petra Javůrka je to dosť málo na to, že si ideme voliť nového prezidenta. Za favoritov prvého kola označil Zuzanu Čaputovú a Maroša Šefčoviča. Vo videu však upozorňuje na riziká nástupu antisystémových kandidátov.

VIDEO: Posledné prieskumy skákali, a tak sa nedá povedať, akú silu majú antisystémoví kandidáti, myslí si komentátor denníka Pravda Peter Javůrek. Jeho názory na voľby si pozrite v nasledujúcom videu TV Pravda.

Týždeň pred prvým kolom voľby hlavy štátu poznačilo napätie medzi premiérom a prezidentom. Podľa komentátora denníka Pravda Petra Javůrka „je to dosť málo na to, že si ideme voliť nového prezidenta“. Za favoritov prvého kola označil Zuzanu Čaputovú a Maroša Šefčoviča. Komentátor pripúšťa, že aj táto dvojica sa môže zmeniť. „Posledné prieskumy skákali, a tak sa nedá povedať, akú silu majú antisystémoví kandidáti," spresnil Javůrek. Podľa neho v doterajšej kampani chýbali reálne témy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prezidentské voľby 2019 #komentár
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
71,99
Flower box vintage kocka "L" červené ruže

Flower box vintage kocka "L" červené ruže

29,99
Sweet farebné tulipány pure

Sweet farebné tulipány pure

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk