Exprezident Rudolf Schuster odvolil. Za plentou bol iba niekoľko sekúnd

, 16.03.2019 10:49
Schuster
„Nemôžem vynechať voľby, je to sila zvyku,“ uviedol exprezident Schuster. Doplnil, že nemal problém s rozhodovaním, lebo sledoval jednotlivých kandidátov. Autor: ,

Exprezident Rudolf Schuster tradične prišiel voliť v spoločnosti dcéry Ingrid a syna Petra do volebnej miestnosti, situovanej v priestoroch košickej Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie o 10. hodine.

„Nemôžem vynechať voľby, je to sila zvyku,“ uviedol Schuster, ktorý len nedávno absolvoval zákrok na srdci a niekoľko dní strávil v nemocnici a doplnil: „Myslím, že kým sa dá, treba ísť príkladom. Nemal som problém s rozhodovaním, sledoval som jednotlivých kandidátov.“

Vo volebnej miestnosti si podal ruku s každým členom komisie a jeho rozhodovanie za plentou trvalo iba niekoľko sekúnd. Po odvolení išiel domov peši, býva iba niekoľko sto metrov od miesta, kde je volebná miestnosť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Rudolf Schuster #prezidentské voľby 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku