Remišová a neúspešný kandidát Dubovský podporili pred druhým kolom Korčoka

Strana Za ľudí a neúspešný kandidát na prezidenta Patrik Dubovský podporujú v druhom kole prezidentských volieb Ivana Korčoka. Spoločne o tom informovali na stredajšej tlačovej konferencii. Dubovský kandidoval v prvom kole prezidentských volieb, do druhého nepostúpil.

03.04.2024 13:36
dubovský, remišová Foto: ,
Patrik Dubovský a Veronika Remišová.
debata (12)
Peter Pellegrini, Ivan Korčok Čítajte viac Luxusné autá, firmy aj nehnuteľnosti. Čo všetko vlastnia Korčok a Pellegrini?

„Budem ho sám voliť a dovolím si aj vyzvať a poprosiť voličov, ktorí ma volili, ale aj voličov s konzervatívnym a kresťanským svetonázorom a zameraním, aby volili aj rozumom a volili Ivana Korčoka,“ uviedol Dubovský. Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová takisto vyzvala ich voličov, aby išli voliť a podporili Korčoka.

Do druhého kola prezidentských volieb postúpili Korčok, ktorý získal 42,51 percenta hlasov, a Peter Pellegrini so ziskom 37,02 percenta hlasov. Dubovský získal v prvom kole volieb 0,71 percenta hlasov voličov.

prezidentské voľby Čítajte viac Najnovší prieskum ukazuje, že súboj Korčoka a Pellegriniho bude veľmi tesný. Rozhodnú zrejme len tisícky hlasov
12 debata chyba
Viac na túto tému: #Za ľudí #prezidentské voľby 2024 #Patrik Dubovský