V Trenčianskom kraji zostali zatvorené tri stredné školy

26.01.2016 11:18

Zo štyridsiatich stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja sa do štrajku pedagógov počas druhého dňa zapojilo 16 škôl, zatvorené zostávajú tri školy.

Neučí sa v Gymnáziu v Púchove, Gymnáziu v Dubnici nad Váhom a v Obchodnej akadémii Milana Hodžu v Trenčíne. V Strednej umeleckej škole v Trenčíne, kde sa v pondelok neučilo, sa v utorok učí v obmedzenom režime. Informovala o tom Veronika Rezáková z Úradu Trenčianskeho samosprávneho kra­ja.

V obmedzenom režime sa učí aj v ďalších šiestich školách, a to na gymnáziách v Bánovciach nad Bebravou, v Myjave, Považskej Bystrici, Prievidzi, Trenčíne a v Obchodnej akadémii v Prievidzi.

K štrajkujúcim pribudli aj pedagógovia z Gymnázia v Novom Meste nad Váhom, podľa Rezákovej sa však v tejto škole vyučuje bez obmedzenia.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#štrajk učiteľov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku