Električky sa od pondelka vrátia na Mostovú a Jesenského

V Bratislave od pondelka 17. októbra obnovia premávku električiek na Mostovej a Jesenského ulici. Ako ďalej informovala hovorkyňa Dopravného podniku Bratislava Adriana Volfová, dôvodom je ukončenie podujatí v rámci slovenského predsedníctva v Rade Európskej únie (SK PRES) v Redute, sídle Slovenskej filharmónie.

12.10.2016 11:03
debata

Na linke číslo 4 v smere do Dúbravky bude obnovená premávka v centre mesta zo Špitálskej ul. cez Jesenského, Mostovú, Námestie Ľ. Štúra a Rázusovo nábrežie.

Na trase linky číslo 6 z Karlovej Vsi a do Karlovky pôjdu električky po uliciach Karloveská, Botanická, Nábr. arm. gen. L. Svobodu, Rázusovo nábr., Vajanského nábr., Šafárikovo nám., Štúrova, Jesenského, Mostová, Nám. Ľ. Štúra, Rázusovo nábr., Nábr. arm. gen. L. Svobodu, Botanická, Karloveská.

Obnovenie premávky cez Mostovú a Jesenského sa týka aj električiek číslo 8, ktoré pôjdu po okružnej trase: Ružinov, Ružinovská, Záhradnícka, Miletičova, Trnavské mýto, Krížna, Vazovova, Blumentál, Radlinského, Obchodná, Námestie SNP, Jesenského, Mostová, Nám. Ľ. Štúra, Vajanského nábr., Šafárikovo nám., Štúrova, Námestie SNP, Obchodná, Radlinského, Blumentál, Vazovova, Krížna, Trnavské mýto, Miletičova, Záhradnícka, Ružinovská, Ružinov.

Vodiči na linkách číslo 28, 70 obojsmerne a linky číslo 50 smer OD Slimák nezastavia na zastávkach „Nám. Ľ. Štúra“ na Rázusovom nábreží pri SNG, resp. Vajanského nábreží pri parčíku.

debata chyba
Viac na túto tému: #električky #Dopravný podnik Bratislava #predsedníctvo v Rade EÚ