Vodičov v Bratislave čakajú viaceré dopravné obmedzenia

29.09.2017 10:55

Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenia v Bratislave. Ako informuje hovorca bratislavskej polície Michal Szeiff, doprava bude obmedzená v piatok 29. septembra a sobotu 30. septembra, dôvodom sú podujatia v súvislosti blahorečením Tita Zemana.

„V piatok 29. septembra bude zakázané zastavenie a státie na verejných komunikáciách a parkovacích miestach v časti Tupolevovej ulice v bratislavskej Petržalke pri Kostole sv. rodiny a zároveň bude Tupolevova ulica uzatvorená od vjazdu do podzemných garáží v smere na Iľjušinovu. V sobotu 30. septembra bude uzatvorená časť Pajštúnskej ulice v úseku od Jiráskovej ulice po Jantárovú cestu. Ďalej bude uzatvorená časť Tupolevovej ulice pri Kostole sv. rodiny v celom úseku od Pajštúnskej ulice po Kostol svätej rodiny,“ informuje polícia s tým, že uzatvorený bude aj výjazd z Holíčskej a Branskej ulice na Pajštúnsku ulicu.

Obmedzenia budú riadne vyznačené prenosným dopravným značením a premávku budú počas konania podujatia riadiť policajti. „Vodičov v tejto súvislosti žiadame, aby pri prejazde uvedenými úsekmi zvýšili svoju pozornosť a riadili sa pokynmi príslušníkov Policajného zboru,“ dodal Szeiff.

#Titus Zeman #dopravné obmedzenia #Bratislava #blahorečenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk