V Bratislave pýtajú od ľudí peniaze falošní smetiari

30.11.2017 18:35

Bratislavský mestský podnik Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) pred vianočnými sviatkami upozorňuje na falošných smetiarov. Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa spoločnosti Beáta Humeniková, podvodníci oblečení vo falošných zeleno-oranžových uniformách vystupujú v mene spoločnosti a pýtajú od ľudí peniaze.

Podľa Humenikovej sa smetiari – vinšovníci tento rok objavili skôr ako inokedy. „Koncom novembra sa objavili v bratislavskom Starom Meste, konkrétne išlo o Kollárovo námestie, Námestie 1. mája, Obchodnú ulicu, Mariánsku a Radlinského ulicu. Je však dosť pravdepodobné, že sa v najbližších dňoch presunú aj do ďalších bratislavských lokalít,“ uviedla hovorkyňa OLO.

Mestský podnik sa od falošných smetiarov a ich aktivít dištancuju a obyvateľov hlavného mesta upozorňuje, že jeho zamestnanci v žiadnom prípade od občanov nepýtajú peňažnú hotovosť ani iné dary. „Našich zamestnancov spoznáte podľa sivo-oranžových uniforiem s logom OLO. Tie sú zladené s farbou zberného vozidla a zároveň aj so samotným logom našej spoločnosti,“ povedala Humeniková a dodala, že ak občania na podozrivých smetiarov narazia, môžu kontaktovať zákaznícke centrum telefonicky na čísle 02/50 110 111 alebo e-mailom na podnety@olo.sk.

#Odvoz a likvidácia odpadu #odpad #falošní smetiari #Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
34,99
Rozeta

Rozeta

28,99
Sweet červené ruže a ľalie

Sweet červené ruže a ľalie

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk