V Bratislave hlásia viacero nehôd, zhustenú premávku i kolóny

10.04.2018 18:24

V Bratislave hlásia aktuálne vodiči viacero dopravných nehôd, zhustenú premávku i tvorbu kolón, s ktorými treba počítať najmä na diaľničnom obchvate.

Zelená vlna RTVS informuje o dopravnej nehode na Panónskej ceste smerom do centra pri čerpacej stanici. Blokovaný je jeden pruh. Nehoda je aj na šiestom kilometri diaľnice D1 smerom na Prístavný most.

Vodiči prejdú iba v pravom pruhu, na mieste sa tvoria kolóny. Zelená vlna upozorňuje na nehodu v Petržalke na začiatku Einsteinovej ulice pred Inchebou smerom z diaľnice. Blokovaný je ľavý pruh a pripájací pruh z Viedenskej cesty.

Nehody hlásia aj na diaľnici D1 pri nultom kilometri smerom na Most Lafranconi, kde sa už tvorí kolóna a na diaľnici D2 pred výjazdom Lamač smerom von z centra Bratislavy.

Blokovaný je ľavý jazdný pruh a vodiči musia rátať so zdržaním. Stella centrum upozorňuje na nehodu na diaľničnom obchvate pred výjazdom na Bajkalskú ulicu, v smere od Prievozu. Viacero havarovaných vozidiel blokuje dva jazdné pruhy, v úseku sa vodiči výraznejšie zdržia.

#nehody #dopravná situácia #Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
31,99
Kytica čierny  flower box ružové kvety

Kytica čierny flower box ružové kvety

29,99
Flower bag farebné karafiáty

Flower bag farebné karafiáty

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk