V sobotu sa začne oprava cesty medzi Sencom a Pezinkom

V sobotu začnú opravovať cestu v úseku Senec - Viničné - Pezinok. Informovala o tom hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Lucia Forman s tým, že revitalizácia cesty potrvá do 28. októbra.

06.09.2018 11:50
oprava, cesty, Bratislava, Dolnozemská cesta,... Foto: ,
Ilustračné foto.
debata (2)

Revitalizácia bude rozdelená na viacero etáp. Ako prvý začnú opravovať úsek od kruhového objazdu pri logisticko-obchodnom centre Senec – Sever po označenie obce Viničné v extraviláne, a to s čiastočnou uzávierkou dopravy na jeden prejazdný profil s jednosmerným smerovaním dopravy z Pezinka do Senca.

Určená obchádzková trasa bude vyznačená v smere Senec – Blatné – Šenkvice – Pezinok.

BSK tiež od 10. septembra začína stavať kruhovú križovatku v obci Nová Dedinka (okres Senec). Uzavretá preto bude križovatka ciest 1062 a 1065 v obci, a to do 28. októbra. Obchádzkovú trasu vyznačia dopravným značením cez obce Tomášov, Malinovo, Zálesie, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Veľký Biel, Senec, Hrubý Šúr, Zlaté Klasy, Janíky a Tomášov.

Kraj zároveň upozorňuje, že od piatku 7. septembra od 22:00 do pondelka 10. septembra do 5:00 uzatvoria cestu II/1056 medzi Dunajskou Lužnou a Kalinovom pre výstavbu mostného objektu na ceste R7.

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Pezinok #senec #oprava ciest