Pre bežecké podujatie budú cez víkend v Bratislave dopravné obmedzenia

07.09.2018 13:58
beh, relax, šport
Ilustračné foto. Autor:

V piatok a sobotu (8.9.) musia vodiči v Bratislave počítať s dopravnými obmedzeniami. V súvislosti s bežeckým podujatím Telekom Night Run na to upozorňuje bratislavská krajská hovorkyňa Lucia Mihalíková.

„V piatok bude od 18. do 21. h uzavretá doprava na Pribinovej ulici, v úseku od Šafárikovho námestia po budovu SND. V uvedenom čase bude rovnako uzavretý aj vjazd a výjazd z podzemných garáží obchodného centra na Pribinovej ulici, smerom do centra mesta,“ priblížila.

V sobotu (8.9.) bude uzavretá premávka od Šafárikovho námestia cez Fajnorovo a Vajanského nábrežie až po Most SNP. Policajti tiež budú priebežne uzatvárať cestu po trase behu, ktorý povedie cez Hurbanovo námestie, Námestie SNP, Štúrovu ulicu, Šafárikovo námestie, Krasovského a Viedenskú ulicu.

„Vodičov žiadame, aby pri prejazde uvedenými úsekmi zvýšili svoju pozornosť, riadili sa príslušným dopravným značením, prípadne na prejazd využili podľa možnosti iné trasy,“ povedala Miháliková. Premávku budú usmerňovať dopravní policajti a organizátori behu.

#Bratislava #dopravné obmedzenia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku