Pre rekonštrukciu Mlynských nív musia chodci rátať s obmedzeniami

04.10.2018 15:41
Twinn city
Pohľad na ulicu Mlynské nivy a výstavbu autobusovej stanice. Autor: ,

Pre rozsiahlu rekonštrukciu ulice Mlynské nivy v Bratislave a práce v zóne Nové Nivy musia chodci rátať s obmedzeniami. K uzávere chodníka pozdĺž Twin City Tower pribúda aj uzávera chodníka pri budove VÚB, pozdĺž ulice Mlynské nivy. Chodcom sú k dispozícii obchádzkové trasy. Informoval o tom developer HB Reavis, ktorý realizuje rozsiahlu rekonštrukciu ulice a v jej tesnej blízkosti stavia aj novú autobusovú stanicu.

Dôvodom uzávery chodníkov je prekladanie slaboprúdového vedenia či optických káblov alebo práce spojené s novými stĺpmi pre trakčné vedenie. „V najbližších dňoch pribudne aj uzávera chodníka pozdĺž Mlynských nív, na strane staveniska budúcej Stanice Nivy,“ podotkol investor.

Zároveň sa mení situácia aj pre vodičov. S platnosťou do oficiálneho odvolania je znovu uvedený do používania odbočovací pruh zo smeru Karadžičova, vpravo do ulice Mlynské nivy.

Spoločnosť HB Reavis začala v máji s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy. Rekonštrukcia je rozdelená na viacero fáz, k celkovej uzávere ulice nedôjde. Investor ju zrealizuje na vlastné náklady. Počiatočné fázy by mali byť ukončené počas tohtoročnej jesene. Nový bulvár by mal byť k dispozícii pre obyvateľov i návštevníkov Bratislavy na jeseň 2019.

#Slovensko #Mlynské nivy #HB Reavis #Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
29,99
Kytica Zimona 13

Kytica Zimona 13

39,99
Flower box biela kocka "L" farebné kvety

Flower box biela kocka "L" farebné kvety

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk