Bratislavská zoo si v nedeľu pripomenie Svetový deň zvierat

07.10.2018 12:48
ZOO
Svetový deň zvierat si v nedeľu popoludní pripomenie aj bratislavská zoo, ktorá pri tejto príležitosti pripravila program pre všetky vekové kategórie. Autor:

Svetový deň zvierat si v nedeľu popoludní pripomenie aj bratislavská zoo, ktorá pri tejto príležitosti pripravila program pre všetky vekové kategórie. Jeho súčasťou bude aj posledné tohtoročné komentované kŕmenie zvierat. Informovala o tom Alexandra Ritterová z oddelenia vzdelávania a marketingu ZOO Bratislava.

Hlavný program bude prebiehať od 14.00 do 17.00 h na hornom detskom ihrisku. Moderátorkou bude Andrea Somorovská, ktorá prepožičala svoj hlas a spev princeznej Else z Ľadového kráľovstva," priblížila.

Návštevníci sa podľa nej môžu okrem iného tešiť na klauniádu, bruchovraveckú šou i pesničky zo známych rozprávok. Počas hlavného programu sa budú môcť tváričky všetkých detí zmeniť prostredníctvom maľovania na tvár na najrôznejšie zvieratká," uviedla Ritterová, podľa ktorej nebudú chýbať ani hry, hádanky a zaujímavosti o zvieratkách, vozenie na koníkoch a posledné tohtoročné komentované kŕmenie zvierat.

Ritterová na záver pripomenula, že od októbra prešla zoo na jesenný režim, v ktorom je zlacnené vstupné pre deti, dospelých, študentov aj rodiny. Kompletný program podujatia nájde verejnosť na zoobratislava.sk.

#ZOO Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
28,99
Rozeta

Rozeta

48,99
Flower box vintage kocka "M"  červené ruže

Flower box vintage kocka "M" červené ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk