Dvaja muži schovali po vražde v Moldave nad Bodvou telo do odpadovej šachty

Dvaja muži brutálne napadli 51-muža a jeho mŕtve telo schovali do odpadovej šachty, informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová. Nebohého 51-ročného muža našli v piatok okolo obeda bez známok života s viditeľným poranením hlavy a krku v Moldave nad Bodvou (okres Košice).

25.05.2019 21:11
debata (4)
Video

„Policajti v krátkom čase obmedzili na osobnej slobode dve osoby podozrivé z tohto skutku a umiestnili do cely policajného zaistenia,“ uviedla Mésarová. Košický vyšetrovateľ po vykonaní nutných procesných úkonov a na základe doposiaľ zhromaždených a vyhodnotených dôkazov obvinil dvoch mužov z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného formou spolupáchateľstva.

Obvinení z Moldavy nad Bodvou vo veku 39 a 50 rokov podľa doterajšieho vyšetrovania 51-ročného muža brutálnym spôsobom napadli a úmyselne zabili ešte v pondelok 20. mája. Potom jeden z obvinených muža premiestnil do odpadovej šachty.

„Za tento skutok obvineným mužom v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na pätnásť až 20 rokov. Zároveň vyšetrovateľ spracoval podnet na ich vzatie do väzby,“ uzavrela košická policajná hovorkyňa Mésarová.

4 debata chyba
Viac na túto tému: #vražda #Moldava nad Bodvou