Dopravný chaos v Bratislave po zrážke električiek. Pozrite si videá

, , 05.06.2019 15:32, aktualizované: 18:16

Na Račianskej ulici v Bratislave sa v stredu zrazili električky. Tiež Predstaničné námestie v Bratislave, ktoré patrí ku kľúčovým dopravným tepnám, v stredu popoludní dopravne kolabovalo. Nefungovali semafory, električky zablokovali križovatku a z oboch strán sa tvorili dlhé rady áut.

VIDEO: Poškodenie električky po vzájomnej dopravnej nehode dvoch električiek na Račianskej ulici v smere do centra spôsobilo zápchu električiek.

Už v utorok na Šancovej ulici nefungovala elektrina pre trolejbusy, ktoré stáli v rade na pravej strane cesty. Na úseku, ktorý je výpadovkou k mestským častiam Lamač, Dúbravka, Karlova Ves a Devínska Nová Ves a tiež na diaľnicu D2 na Brno sa tvorili kolóny.

Niečo podobné nastalo aj v stredu popoludní po tom, čo na Predstaničnom námestí nefungovali semafory. Električky išli cez križovatku veľmi pomaly a niekedy sa v strede križovatky aj zastavili a blokovali ju. Odbočiť doľava bolo prakticky nemožné.

Námestie je spolu s neďalekou hlavnou železničnou stanicou označované roky za hanbu Bratislavy a čaká na komplexnú obnovu. Tá však mešká niekoľko rokov. Jedno vedenie mesta sa opakovane vyhovára na druhé.

VIDEO: Pozrite si, čo spôsobili nefungujúce semafory na jednej z kľúčových križovatiek v Bratislave.

Neskôr v stredu popoludní sa neďaleko na Račianskej ulici zrazili električky. Udalosť si vyžiadala dvoch zranených.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Bratislava #dopravný kolabs
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku