Pri nehode v okrese Kežmarok sa zranilo sedem osôb, z toho tri deti

09.06.2019 17:05
auto, Dopravná nehoda, spišská belá,
Ku kolízii prišlo na ceste v katastri mesta Spišská Belá v okrese Kežmarok. Autor: ,

Hasiči zasahujú pri dopravnej nehode v okrese Kežmarok. Zranilo sa sedem osôb, z toho tri deti. Informovala o tom hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) Zuzana Farkasová. Cesta I/66 je v úseku nehody uzavretá.

„Pri nehode sa zranilo sedem osôb, z toho tri deti. Na mieste je niekoľko posádok ZZS a vrtuľníková záchranná zdravotná služba,“ ozrejmila Farkasová. Dodala, že momentálne vykonávajú hasiči na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia.

Zelená vlna RTVS informuje, že neprejazdný je úsek Spišská Belá – Strážky. „V stúpaní za zákrutou v obidvoch smeroch sa krátko zdržíte,“ spresnili vodiči.

Krajský policajný hovorca z Prešova Igor Pavlik doplnil, že na ceste sa čelne zrazili dve autá, pričom jeden z vodičov prešiel do protismeru. Podľa hovorcu za volantom zaspal. „Podľa predbežných informácií sa na mieste ľahko zranilo sedem ľudí, možno jeden z nich bude ťažko, ešte nemáme lekársku správu. Bližšie informácie o veku zranených a ďalších okolnostiach nehody zatiaľ k dispozícii nie sú,“ dodal.

#dopravná nehoda #kežmarok
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku