Nehoda v Bratislave pri priechode pre chodcov vydesila okoloidúcich

, 18.09.2019 10:09

Dnes v ranných hodinách okolo 8.30 hod. došlo na Prievozskej ulici ku zrážke automobilu s chodcom. Ten bol ošetrovaný neďaleko priechodu pre chodcov. Nie je jasné či sa nehoda stala priamo na priechode alebo tesne vedľa neho.

VIDEO: Pozrite si video z miesta nešťastia, kde došlo ku zrážke automobilu s chodcom.

V stredu, 18. septembra došlo v ranných hodinách, zhruba okolo 8.30 na Prievozskej ulici ku zrážke automobilu s chodcom. Prievozská ulica je známa najmä svojou vyťaženosťou počas rannej a večernej dopravnej špičky. Nehoda na čas ochromila dopravu a kolóny sa tvorili v oboch smeroch.

Na priechode pre chodcov musí auto pustiť chodca ak je zjavné, že ten chce prejsť na druhú stranu cesty. Na druhej strane chodec nesmie vstupovať na vozovku, a to ani pri použití priechodu pre chodcov, ak vzhľadom na rýchlosť prichádzajúcich vozidiel nemôže cez vozovku bezpečne prejsť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#dopravná nehoda #Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku