Premávka na vjazdoch do Bratislavy je spomalená, tvoria sa kolóny

25.10.2019 08:31

Doprava na vjazdoch do Bratislavy je spomalená, vodiči smerujúci do centra musia rátať s 10 až 20-minútovým zdržaním v kolónach. Informuje o tom Zelená vlna RTVS i Stellacentrum - centrum dopravných informácií.

„Kolóna sa vytvára v Bratislave na diaľničnom úseku D1 pred Prístavným mostom v smere zo Senca, zdržanie je 10 minút,“ konkretizuje Zelená vlna RTVS. Približne 15 minút sa podľa Stellacentra zdržia vodiči prichádzajúci do hlavného mesta z opačnej strany, po diaľnici D2, kolóny sa vytvárajú za Stupavou.

„Na ulici Svornosti a na Popradskej ulici, rovnako tak na Hradskej ulici v smere od Vrakune do centra je zdržanie 20 minút,“ uvádza ďalej Stellacentrum.

Rovnako 20-minútové spomalenie v kolóne čaká na tých, ktorí smerujú do Bratislavy cez Dunajskú Lužnú. Z Čiernej Vody a z Vajnôr hlási Stellacentrum 10 a z Ivanky pri Dunaji v smere od Bernolákova do Bratislavy 15-minútové zdržanie.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#dopravné obmedzenia #Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku