Polícia obvinila muža z vraždy ženy v Pezinku

Zraneného šoféra, ktorého policajti kontrolovali v stredu v noci a stopy ich priviedli k nálezu mŕtvej ženy, už obvinili. Ako dnes informovala bratislavská krajská polícia, na základe vykonaných procesných úkonov vyšetrovateľ obvinil 30-ročného Petra z Pezinka z obzvlášť závažného zločinu vraždy.

, 06.12.2019 12:15
debata

„V prípade štvrtkovej vraždy už padlo obvinenie, ktorému predchádzalo dôkladné zabezpečenie a zadokumentovanie miesta činu, expertízne skúmanie, ako aj výsledky pitvy,“ vysvetlila bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Podľa doterajších informácií 64-ročnú ženu z okresu Šaľa úmyselne usmrtil v stredu medzi 19:00 a 20:00 na Fajgalskej ceste v Pezinku. Z miesta odišiel na aute. Krátko pred 22:30 ho zastavila policajná hliadka.

Muž javil známky požitia alkoholu a mal čerstvé zranenia na tvári a rukách. Pri vyšetrovaní vyšli najavo šokujúce detaily a v jarku na Fajgalskej následne objavili mŕtvu ženu. Obvinený Peter je v policajnej cele, kde čaká na rozhodnutie sudcu o jeho vzatí do väzby.

debata chyba
Viac na túto tému: #vražda #Pezinok #obvinenie
Flowers