Ženu nájdenú pri obchodnom centre v Košiciach niekto zavraždil

Ženu, ktorú bez známok života našli v nedeľu (12. 6.) na pravé poludnie v trávnatom poraste pri jednom z nákupných centier v košickej mestskej časti Západ, niekto zavraždil.

13.06.2022 11:29
debata (10)

Išlo o 61-ročnú Košičanku, informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová. Polícia sa pri objasňovaní vraždy obracia aj na verejnosť.

Ako uviedla, pri obhliadke tela bola nájdená rezná rana v oblasti krku, predbežne tak cudzie zavinenie nevylúčili a na zistenie presnej príčiny smrti nariadili pitvu. „Policajti miesto udalosti zabezpečili a po vykonaní nevyhnutných procesných úkonov vec prevzal vyšetrovateľ KR PZ v Košiciach, ktorý začal trestné stíhanie pre trestný čin obzvlášť závažný zločin vraždy,“ dodala s tým, že bližšie informácie vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné poskytnúť.

Polícia žiada verejnosť, aby v prípade, ak disponuje relevantnými informáciami, ktoré by mohli napomôcť pri vyšetrovaní tohto prípadu, to oznámila na ktoromkoľvek útvare PZ či na bezplatnom telefónnom čísle 158. Košickú krajskú políciu možno kontaktovať aj formou súkromnej správy prostredníctvom sociálnej siete.

10 debata chyba
Viac na túto tému: #Košice #vražda #polícia SR
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy