Mladík na železničnej stanici v Komárne pobodal muža

Na železničnej stanici v Komárne v piatok večer zaútočil 22-ročný muž z Kolárova na iného muža. Informovala o tom polícia. Útočník podľa nej pristúpil k obeti a udrel ju päsťou do tváre.

05.02.2023 14:02
Komárno / Komárom / Železničná stanica / Foto:
debata (11)

Potom 26-ročného muža najmenej šesťkrát väčšou intenzitou bodal kuchynským nožom do oblasti hlavy, krku, hrudníka a brucha. Podľa lekára poškodený utrpel život ohrozujúce ťažké zranenia s dobou liečenia viac ako 28 dní. Útočník hneď po čine ušiel.

„Kriminalistom z Komárna sa napriek tomu, že nemali očitého svedka, podarilo vďaka intenzívnej práci objasniť skutok a zadržať podozrivého v priebehu niekoľkých hodín po jeho oznámení,“ uviedla polícia na sociálnej sieti.

Vyšetrovateľ v sobotu útočníka obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu. Následne bol príslušnej prokuratúre daný podnet na návrh na väzobné trestné stíhanie obvineného. „Motív konania páchateľa zatiaľ nie je známy. Medzi ním a poškodeným nebol žiaden vzťah, išlo o náhodnú obeť. V prípade naďalej prebieha vyšetrovanie,“ doplnila polícia.

11 debata chyba
Viac na túto tému: #Komárno #útok nožom
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy