Obchvat Senca kompletne obnovia, vodiči sa musia obrniť trpezlivosťou

Slovenská správa ciest kompletne vynoví obchvat Senca v smere na Sládkovičovo na ceste I/62 a prieťah na vstupe do Senca na ceste I/61. Ako ďalej cestári informovali, oprava zahŕňa výmeny obrusnej, ložnej a podkladových vrstiev vozovky.

31.08.2023 17:26
SR Senec doprava cesta oprava BAX Foto: ,
Na snímke oprava Seneckej cesty, pokladanie nového asfaltu medzi Ivankou pri Dunaji a Bernolákovom v auguste 2023.
debata

„Stavebné práce sa začali 14. augusta, ako prvý sa opravoval úsek cesty I/62 od hasičskej stanice smer Sládkovičovo po križovatku s cestou č. III/1042 smer Tureň," uviedli cestári. Nasledovať bude úsek od čerpacej stanice Slovnaft po obchodný dom Tesco, pričom práce sa budú vykonávať za premávky pri čiastočnej uzávierke jedného jazdného pruhu v termíne od 4. do 12. septembra. Ďalším na rade bude úsek od kostola po obchodný dom Billa, pričom práce sa budú vykonávať za premávky pri čiastočnej uzávierke postupne troch jazdných pruhov v termíne od 25. septembra do 8. októbra.

Senecka cesta Čítajte viac Bude diaľnica D1 pri Bratislave zadarmo? Kvôli obnove Seneckej cesty možno

Ďalším úsekom bude úsek pri obchodnom dome Billa, kde sa práce budú vykonávať za premávky v noci s čiastočným obmedzením premávky v termíne od 15. do 17. septembra, pričom, náhradný termín je určený na 22. až 24. septembra.. Premávka bude na mieste riadená regulovčíkmi. Ďalším opravovaným úsekom bude úsek medzi obchodnými domami Billa a Tesco, pričom práce sa budú vykonávať za úplnej uzávierky s odklonom dopravy po vyznačených obchádzkových trasách v termíne od 12. do 25. septembra. Posledným opravovaným úsekom bude úsek medzi obchodným domom Lidl a kostolom, pričom práce sa budú vykonávať za úplnej uzávierky s odklonom dopravy po vyznačených obchádzkových trasách v termíne od 9. do 27. októbra.

Pruh pre cyklistov na D1? Pani to po diaľnici zobrala skratkou
Video
debata chyba
Viac na túto tému: #senec #Slovenská správa ciest #oprava cesty