Za brutálnou vraždou a napadnutím pri Bardejove je vnučka nebohej, polícia ju obvinila

Z obzvlášť závažného zločinu vraždy, v časti dokonanom a v časti spáchanom v štádiu pokusu, obvinila polícia 25-ročnú ženu. Podľa medializovaných informácií malo ísť o vnučku obetí.

27.11.2023 12:15
debata

Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, tragédia sa stala v piatok 24. novembra dopoludnia v jednej z bardejovských obcí, kde došlo k brutálnemu napadnutiu 82-ročnej ženy a 86-ročného muža. „Útok bol natoľko závažný, že napadnutá žena zraneniam podľahla. Muž je hospitalizovaný v nemocnici,“ uviedla Ligdayová.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto / Čítajte viac Po fyzickom útoku v obci v okrese Bardejov zomrela 82-ročná žena

Po tomto čine polícia zadržala podozrivú osobu. „Išlo o 25-ročnú ženu, ktorá bola umiestnená do cely policajného zaistenia,“ informovala policajná hovorkyňa s tým, že získaná dôkazná situácia umožnila krajskému vyšetrovateľovi vzniesť obvinenie zadržanej mladej žene. „Bolo preukázané, že v rodinnom dome opakovane nožom napadla staršieho muža i ženu. Vyšetrovateľom bol spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvinenej ženy do väzby,“ dodala Ligdayová. Polícia podľa nej na prípade aj naďalej intenzívne pracuje.

debata chyba