Rozprávkovo zasnežené slovenské hory. Pozrite si pohľad pod Kráľovou hoľou tesne pred oteplením

Kráľova hoľa s výškou 1946 metrov nad morom je najvyšším vrchom východnej časti Nízkych Tatier. Dominuje okolitému prostrediu a ponúka nádherné výhľady. Vrchol je opradený legendami a povesťami, oslavovaný básnikmi a patrí medzi najnavštevovanejšie vrcholy Nízkych Tatier. Toto video nám poslal náš mReportér pred blížiacim sa oteplením.

16.02.2024 05:00
debata

Na vrchole sa nachádza televízny vysielač a pamätník SNP. Výstup na Kráľovu hoľu je stredne náročný, ale odmena v podobe výhľadov za to určite stojí.

Ak sa aj vám podarí zachytiť niečo pútavé, čo by mohlo zaujať čitateľov a divákov, neváhajte a pošlite nám svoje zábery. Najlepšie cez aplikáciu mReportér, ktorú si jednoducho a zdarma môžete stiahnuť do svojho mobilu.

Pred oteplením nad dedinou Šumiac a pod Kráľovou hoľou
Video
Zdroj: mReportér: Ján Margeta
m-reporter ikona appka  1024 x 1024 px   2 Dávame do pozornosti Boli ste svedkom zaujímavej udalosti? Pošlite nám video cez novú aplikáciu mREPORTÉR Prvá sauna, Československo, mReportér Čítajte viac Vedeli ste, kde bola postavená prvá sauna v Československu a ako vyzerá? Pozrite si zábery priamo odtiaľ
debata chyba
Viac na túto tému: #Nízke Tatry #Kráľova hoľa #mREPORTÉR