Veľká tragédia pri Veľkej Mači, náraz do stromu neprežili traja mladí ľudia

Mimoriadne tragickú dopravnú nehodu pri obci Veľká Mača v okrese Galanta neprežili v noci traja mladí ľudia. Podľa polície 20-ročný vodič vozidla Hyundai prešiel zo zatiaľ nezistených príčin mimo cestu a narazil do stromu.

25.05.2024 10:21
nehoda Foto:
Záchranné zložky na mieste nehody pri obci Veľká Mača v okrese Galanta, kde zahynuli v noci na sobotu 25. mája 2024 traja mladí ľudia.
debata

„V aute sa v čase nárazu nachádzali aj jeho traja rovesníci vo veku 21, 18 rokov, z toho dve dievčatá. Nehodu prežila iba 21 -ročná dievčina, ktorú záchranári transportovali s ťažkými zraneniami do nemocnice. Ostatní, žiaľ, zraneniam spolu s vodičom podľahli,“ informovala o nehode trnavská polícia.

Hrozivé video z nehody na diaľnici D1. Vodič na cestárov vôbec nereagoval
Video

Polícia miesto nehody uzavrela a krátko na to zasahovali pri udalosti všetky záchranné zložky. Vzhľadom na závažnosť prípadu si nehodu prevzal galantský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví.

Polícia v súvislosti s touto tragédiou opäť apeluje na mladých vodičov, ktorí nemajú ešte dostatočné skúsenosti za volantom, aby nepodceňovali situáciu za volantom a zbytočne neriskovali.

debata chyba
Viac na túto tému: #dopravná nehoda #Veľká Mača