Tragédia na Hrone. Dvoch mladíkov, ktorých strhol prúd vody, sa nepodarilo nájsť

Dve osoby, ktoré strhol prúd vody v rieke Hron pri Šarovciach v okrese Levice, sa záchranárom doteraz nepodarilo nájsť. Pátracia akcia po dvoch nezvestných mužoch vo veku 20 a 22 rokov sa začala krátko pred 16.30 h, informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Jana Šinková.

08.06.2024 17:56 , aktualizované: 20:20
debata (2)

Na priehrade pri Šarovciach sa podľa doterajších zistení polície malo kúpať sedem ľudí. Všetkých mal pravdepodobne strhnúť prúd vody. Na miesto boli vyslané všetky záchranné zložky. Piatim osobám sa podarilo dostať na breh bez zranenia. Dve osoby zmizli pod hladinou rieky.

V lokalite sa začala pátracia akcia po nezvestných mužoch. Do pátrania sa zapojil psovod z oddelenia služobnej kynológie, špeciálna kynologická záchranná služba so psom určená na vyhľadávanie utopených a poriečne oddelenie Prezídia Policajného zboru Bratislava. Breh Hrona na člne prehľadávali aj členovia Hasičského a záchranného zboru. Všetky doterajšie pokusy nájsť nezvestné osoby boli neúspešné.

hasič, požiar, hasiči, požiarnik, záchranár, sanitka Čítajte viac Polícia a hasiči prehľadávajú nádrž Ružiná, utopiť sa v nej malo 11-ročné dievča
Vo Váhu objavili tretie auto. Tentokrát v ňom bolo telo
Video
Archívne video.
2 debata chyba
Viac na túto tému: #Hron