Telá mladíkov, ktorí sa utopili v rieke Hron, sa pravdepodobne našli

Telá dvoch mladíkov, ktorých strhol prúd vody v rieke Hron pri Šarovciach v okrese Levice, sa pravdepodobne podarilo nájsť.

11.06.2024 14:28
debata

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Viktória Borloková potvrdila, že v Želiezovciach, mestskej časti Svodov, boli v utorok nájdené telá dvoch osôb mužského pohlavia bez známok života. Polícia ich totožnosť preveruje.

Polícia / Policajná páska / Čítajte viac Tragédia na Hrone. Dvoch mladíkov, ktorých strhol prúd vody, sa nepodarilo nájsť hron Čítajte viac Išlo s vedierkom k Hronu. V Pohorelej našli utopené 6-ročné dievčatko, polícia zastavila trestné stíhanie

Muži vo veku 20 a 22 rokov zmizli pod hladinou rieky Hron na priehrade pri Šarovciach v sobotu 8. júna. Podľa polície sa v rieke kúpalo sedem ľudí. Všetkých mal pravdepodobne strhnúť prúd vody. Piatim osobám sa podarilo dostať na breh bez zranenia. Dve osoby zmizli pod hladinou rieky.

V lokalite sa okamžite začala pátracia akcia po nezvestných mužoch. Do pátrania sa zapojil psovod z oddelenia služobnej kynológie, špeciálna kynologická záchranná služba so psom určená na vyhľadávanie utopených a poriečne oddelenie Prezídia Policajného zboru Bratislava. Breh Hrona na člne prehľadávali aj členovia Hasičského a záchranného zboru.

Vo Váhu objavili tretie auto. Tentokrát v ňom bolo telo
Video
Archívne video.
debata chyba
Viac na túto tému: #Hron