Ohavný čin. V Sládkovičove útočník bodol tehotnú ženu, našiel ju vlastný syn

Polícia preveruje tragickú udalosť v Sládkovičove (okres Galanta) súvisiacu s nálezom osoby bez známok života. Mohlo ísť o násilný trestný čin. Trnavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

18.06.2024 14:59 , aktualizované: 17:01
debata (3)

„Krátko pred 13.30 h sme na tiesňovú linku 155 prijali hovor so žiadosťou o pomoc pre ženu, ktorá nejavila známky života. Na miesto sme vyslali ambulanciu rýchlej lekárskej pomoci. Lekár už len mohol konštatovať úmrtie,“ priblížila hovorkyňa Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Petra Klimešová.

Polícia na sociálnej sieti spresnila, že momentálne vykonáva prvotné úkony na mieste činu. Udalosť preveruje v súvislosti s podozrením na násilný trestný čin.

V meste na západe Slovenska našli s bodnou ranou v oblasti brucha 33-ročnú ženu v deviatom mesiaci tehotenstva. Pravdepodobne ju niekto napadol, informuje Markíza s tým, že žena poraneniam podľahla.

Podľa Jojky, ktorá oslovila svedkov, ženu našiel na Fúčikovej ulici jej 12-ročný syn, ktorý zmobilizoval záchranné zložky. Priestor domu je opáskovaný. Na mieste sú záchranné zložky.

3 debata chyba
Viac na túto tému: #útok nožom #Sládkovičovo