Správy na e-mail

Správy na e-mail

Táto služba je zadarmo. Môžete dostávať denné súhrny hlavných udalostí z oblasti všeobecného a športového spravodajstva. Službu prihlásite zadaním e-mailovej adresy. Dostanete servisnú správu so zoznamom služieb. Na tú, ktorú si vyberiete, kliknite - a máte ju objednanú. Rovnakým spôsobom sa dá služba zrušiť.

SÚHRN DŇA – všeobecné spravodajstvo

Súhrn najdôležitejších udalostí dňa, ktorý prichádza do schránok elektronickej pošty približne o 18.00 h. Zaznamenáva kľúčové udalosti, ktoré sa počas dňa stali, spolu s odkazmi na detailné informácie o nich. Ak sa významná udalosť stane po 18.00, môže vám prísť do mailovej schránky ako samostatná horúca novinka.

SÚHRN DŇA – šport

Súhrn najdôležitejších udalostí dňa v športe, ktorý prichádza do schránok elektronickej pošty v nočných hodinách po skončení významných podujatí. Ak chcete byť informovaní o vrcholných pudujatiach, či už prebehli cez deň alebo neskoro v noci, zvoľte si športový súhrn dňa serveru Pravda.sk.

Ako si objednať e-mailové spravodajstvo Pravda.sk?

Na každej stránke Pravda.sk naspodu boxík, do ktorého napíšte svoju e-mailovú adresu alebo e-mailovú adresu toho, komu tieto služby chcete objednať. Na uvedenú adresu odíde e-mail, cez ktorý je možno objednávať jednu alebo obe služby, podľa vlastného výberu. Objednávanie je jednoduché, jediným kliknutím.

25,99
Zimona 3 Amarylis Mix

Zimona 3 Amarylis Mix

52,46
Passion Ruža Pink

Passion Ruža Pink

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk