Sarah Palinová krátko pred voľbami kruto naletela komikovi z Kanady

Republikánska kandidátka na americkú viceprezidentku Sarah Palinová sa stala najnovšou obeťou kanadského komika. Marc-Antoine Audette Palinovú "nachytal" počas telefonického rozhovoru, keď sa tváril, že je francúzsky prezident Nicolas Sarkozy.

02.11.2008 08:37
Palinová Foto: ,
Bývalá aljašská guvernérka Sarah Palinová.

S aljašskou guvernérkou humorista prediskutoval politické témy, záľubu v lovení viceprezidenta Dicka Cheneyho a Sarkozyho „krásnu manželku“ Carlu Bruniovú.

Na otázku „falošného Sarkozyho“ kedy by sa mohla Palinová stať prvou americkou prezidentkou guvernérka odpovedala, že „možno o 8 rokov“. Komediant ďalej političku informoval, že jeho „žena“ je „dobrá v posteli“ a nedávno napísala pieseň o tzv. inštalatérovi Joeovi, ktorý sa stal súčasťou americkej prezidentskej kampane. Pieseň má názov „De rouge a levre sur un cochon“, čo sa dá voľne preložiť ako „rúž na prasati“. Audette narážal na predchádzajúci Palinovej výrok počas jej prvého verejného vystúpenia po prijatí kandidatúry na post zástupkyne šéfa Bieleho domu. Guvernérka sa vtedy republikánskeho publika opýtala, aký je rozdiel medzi ženou v domácnosti a pitbulom. Odpoveď bola „rúž“.

...

Hovorkyňa Palinovej kampane Tracey Schmittová potvrdila, že jej šéfka dostala falošný telefonát od Nicolasa Sarkozyho. „Guvernérka Palinová bola pobavená tým, že sa zaradila k hlavám štátom, vrátane prezidenta Nicolasa Sarkozyho, ktorí sa stali terčom týchto humoristov. C'est la vie (Taký je život),“ dodala Schmittová.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba