Americký inžinier cestuje každý deň 6 hodín, aby sa dostal do práce

, 13.07.2017 10:35

Curt von Badinski, americký strojný inžinier, cestuje do práce každý deň šesť hodín, pretože cestuje z Los Angeles do Oaklandu.

Podľa informácií BBC vstáva Curt von Badinski každý deň o 05:30 ráno, aby následne 15 minút cestoval na letisko Bob Hope Burbank. Z neho potom absolvuje 90-minútový let do Oaklandu (568 km severne). Curt von Badinski zaplatí mesačný poplatok 2 300 dolárov, vďaka ktorému môže v rámci USA lietať neobmedzene.

Pracuje už počas letu, kde si spolu s podobne naladenými ľuďmi, často zakladateľmi start-upov, vychutnáva príjemnú a ničím nerušenú atmosféru.

Do kancelárie prichádza o 08:30 a odchádza o 17:00. Spiatočný let do Oaklandu má o 19:15 a domov príde niečo po 21:00. Napriek obrovskej cestovnej záťaži si tento režim americký inžinier, ktorý je spoluzakladateľom technickej spoločnosti v San Franciscu, pochvaľuje: „Šesťhodinové dochádzanie za prácou ospravedlňujem tým, že som schopný mať všetko, po čom túžim. Teším sa na začiatok každého nového dňa.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#USA #lietadlo #dochádzanie do práce
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku