Ukrajinská ministerka na Slovensku: Krym je náš a černozem nepredáme

, 26.03.2019 15:32

Ukrajina sa nikdy nezmieri s ruskou anexiou Krymu. Jej najväčšie prírodné bohatstvo černozem si cudzinci nemôžu kúpiť, ale iba prenajať, hovorí v rozhovore pre Pravdu ukrajinská ministerka poľnohospodárstva a potravinárstva Olga Trofimceva. Pozrite si v TV Pravda exkluzívny rozhovor s ministerkou, ktorá rokovala v Bratislave.

VIDEO: Nechýba ukrajinskému poľnohospodárstvu Krym? Verí Ukrajina, že cenné územie raz získa späť? Ako si Ukrajina chráni svoje najväčšie prírodné bohatstvo černozem? Pozrite si video, v ktorom pre TV Pravda rozpráva ukrajinská ministerka poľnohospodárstva a potravinárstva Olga Trofimceva.

Celý rozhovor s ukrajinskou ministerkou poľnohospodárstva a potravinárstva Olgou Trofimcevou si môžete prečítať na stránkach denníka Pravda v stredu 27.3.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rozhovor #anexia Krymu #Olga Trofimceva
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku