Vodičovi praskli nervy, nabral policajta a unikal. Pozrite si dramatické video

, 03.07.2019 16:38

Pre nedovolené státie na križovatke prejednával strážnik pražskej mestskej polície priestupok. Vodič nerešpektujúci výzvy policajta mu prešiel po priehlavku nohy. Nakoniec skončil v rukách polície.

VIDEO: Pozrite si video, pri ktorom drzý vodič unikal aj s policajtom na kapote auta.

Strážnik pražskej mestskej polície riešil odstavené vozilo bez vodiča na križovatke pri Václavskom námestí v Prahe. Počas riešenia priestupku k nemu pristúpili turisti, žiadajúci ho o radu. Tento moment využil muž, ktorý si sadol do vozidla a zamkol sa v ňom. Strážnik požadoval od neho preukázanie sa totožnosti, načo vodič naštartoval a pri cúvaní prešiel strážnikovi po priehlavku nohy. Strážnik sa i cez spôsobenú bolesť snažil zabrániť vozidlu v ďalšej jazde a opakovane vyzýval vodiča k zastaveniu.

Ten sa však rozbehol dopredu a nabral strážnika na prednú kapotu svojho vozidla. V život ohrozujúcej jazde pokračoval 29-ročný muž niekoľko desiatok metrov. Prípad pre podozrenie z trestného činu prevzala Polícia Českej republiky. Strážnik po ošetrení v nemocnici doslúžil celú zmenu a nenastala u neho práceneschopnosť.

Udalosť zachytila kamera na námestí. Kamery sa stávajú čoraz významnejšie pri odhaľovaní trestných činov v mestách, ale aj priestupkov na cestách.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Praha #pokuta #mestská polícia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku