Putin nikam neodchádza

, 15.01.2020 19:19

Dnes prekvapujúco skončil vo svojej funkcii premiér Dmitrij Medvedev, teda skončila celá vláda. Stalo sa tak po ohlásení ústavných zmien, ktoré navrhol Vladimir Putin. Bude to znamenať zmenu politického systému v Rusku? "Ide o to, ako si šéf Kremľa chce udržať moc aj po roku 2024, keď mu končí prezidentský mandát,“ povedal v mimoriadnom podcaste komentátor denníka Pravda Andrej Matišák.

PODCAST: Bol Dmitrij Medvedev dohodnutý s Vladimirom Putinom? Kto v Rusku stratí a kto získa moc? Kupuje si Putin lojalitu Rusov sociálnymi balíčkami? Vyberie nového ruského prezidenta Putin?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Vladimir Putin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku