Putin nikam neodchádza

Dnes prekvapujúco skončil vo svojej funkcii premiér Dmitrij Medvedev, teda skončila celá vláda. Stalo sa tak po ohlásení ústavných zmien, ktoré navrhol Vladimir Putin. Bude to znamenať zmenu politického systému v Rusku? "Ide o to, ako si šéf Kremľa chce udržať moc aj po roku 2024, keď mu končí prezidentský mandát,“ povedal v mimoriadnom podcaste komentátor denníka Pravda Andrej Matišák.

, 15.01.2020 19:19
debata (11)

PODCAST: Bol Dmitrij Medvedev dohodnutý s Vladimirom Putinom? Kto v Rusku stratí a kto získa moc? Kupuje si Putin lojalitu Rusov sociálnymi balíčkami? Vyberie nového ruského prezidenta Putin?

Podcast si môžete vypočuť aj cez obľúbené aplikácie.

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© Autorské práva vyhradené

11 debata chyba
Viac na túto tému: #Vladimir Putin
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy