Vodič v Sydney vrazil na chodníku do skupiny detí, štyri zabil

Vodič v Sydney, údajne pod vplyvom alkoholu, vrazil v sobotu so svojím SUV na chodníku do skupiny siedmich detí, pričom štyri zabil a piate vážne zranil.

02.02.2020 12:11
debata (2)

Deti si šli kúpiť pred ôsmou večer miestneho času zmrzlinu, keď sa nešťastie stalo. Polícia vodiča identifikovala ako Samuela Davidsona, ktorý už čelí viacerým obvineniam vrátane zabitia.

Vodič v Sydney, údajne pod vplyvom alkoholu, vrazil v sobotu so svojím SUV na chodníku do skupiny siedmich detí, pričom štyri zabil a piate vážne zranil. Deti si šli kúpiť pred ôsmou večer miestneho času zmrzlinu, keď sa nešťastie stalo. Polícia vodiča identifikovala ako Samuela Davidsona, ktorý už čelí viacerým obvineniam vrátane zabitia.

Tri z detí boli súrodenci, ich brat sa nachádza v nemocnici vo vážnom stave. Ich rodičia mali celkovo šesť detí. Štvrté dieťa, ktoré zomrelo, bolo tiež z príbuzenstva. Obete mali od deväť do 13 rokov. Dve dievčatá utrpeli počas nárazu len ľahšie zranenia. Vodiča, ktorý neutrpel žiadne zranenia, zatkli na mieste činu a momentálne sa nachádza vo väzbe.

2 debata chyba
Viac na túto tému: #deti #vodič #Austrália